SON DAKİKA

Haber > Olaylar ve Yaşananlar | 11.01.2019

Olaylar ve Yaşananlar | 11.01.2019

11 Ocak 2019 Cuma - 09:21

ÇAYKUR VE ALİM

Rize’nin dünyaya açılan penceresi olan ÇAYKUR’da Ekrem Yüce’nin Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı olması nedeniyle boşalan koltuğa vekaleten oturan Yusuf Ziya Alim durmak yok yola devam diyerek, kurumun hizmet çıtasını yükseltmek için gece gündüz uğraş vermeye başladı. Alim, ÇAYKUR’un hizmetlerinin aksaksız yürümesi için ekip arkadaşları ile birlikte uğraş verirken üreticilerden ve vatandaşlardan büyük destek görüyor.

BEKTAŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

İl Bank Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Erkan Yetim, Trabzon İl Bank Bölge Müdürü Volkan Bektaş’ı, yardımcılığına atadı. Genel Müdür Yardımcısı olan Bektaş yeni görevine pazartesi günü başlayacak. Bektaş’a başarılar diliyoruz.

BAYBURT’TA TANITIM

Bayburt’ta İYİ Parti’nin belediye başkan adayı Yunus Özyıldırım oldu. Bayburt Ülkü Ocakları'nın uzun yıllar il başkanlığını yaptıktan sonra Bayburt Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan ve bu görevi 12 yıl sürdüren Yunus Özyıldırım’ın adaylığının hayırlı olması dileğinde bulunan Bayburt İl Başkanı Yılmaz Kırıcı, önümüzdeki günlerde aday tanıtım toplantısı gerçekleştireceklerini belirtti. 

SARI’YA BAŞARILAR

Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Hüseyin Sarı, uzun zamandır boş duran ve Salih Kurtuluş tarafından yürütülen bu göreve atındı. Başarılı çalışmaları ile dikkati çeken Ümit Hüseyin Sarı’nın önümüzdeki günlerde bu göreve asaleten atanması bekleniyor. Sarı’ya başarılar diliyoruz.

HAKKINIZI HELAL EDİN

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yıllardır Trabzon’da bir farkındalık oluşturarak kutlayan Trabzon Büyükşehir Belediye dün de Trabzon’daki tüm basın çalışanlarını bir araya getirdi.  Toplantıda Şalpazarı’ndan da, Çaykara’dan da gazeteci vardı. 200 kişinin üzerinde basın çalışanının katıldığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu duygusal bir konuşma yaptı. 31 Aralık tarihinden sonra görevini yeni belediye başkanına bırakacak olan Başkan Gümrükçüoğlu gazetecilere ‘Hakkınızı helal edin’ mesajın verdi. Bu mesajı verirken de Trabzon insanı ile bağını kesmeyeceğini ve her zaman gazetecilerin yanında olacağını söyledi.  Son derece başarılı olarak gerçekleştirilen programda Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığınca Başkan Gümrükçüoğlu’na bir sürpriz yapılarak gazetecilerin Başkan ile ilgiyi görüşlerinin yer aldığı  video izletildi. Gazetemiz Genel Koordinatörü Osman Diyadin ile Spor Servisinden İsmail Düzgün’ün Başkan hakkındaki anıları katılanlar için de sürpriz oldu. 10 yıldır süren 10 Ocak Gazeteciler Günü etkinliği Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun katıldığı gazetecilerin pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

BANKOĞLU VE UĞURBAŞ

Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube başkanlığına ardından İKK Genel Sekreterliğine seçilen Fulya Bankoğlu’nun ardından Trabzon 18. Bölge Eczacılar Odası Genel Sekreterliğine Ecz. Özlem Aslan Uğurbaş seçildi. Trabzon’da bayanların sorumluluk üstlenmesi takdirle karşılanıyor, Bankoğlu ve Uğurbaş’a başarılar diliyoruz.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap