SON DAKİKA

Haber > Medya > Survivor'da ünlü yarışmacı topun ağzında! Kaderi belli oluyor

Survivor'da ünlü yarışmacı topun ağzında! Kaderi belli oluyor

20 Şubat 2021 Cumartesi - 11:28

Survivor 2021'de sular durulmuyor. Cemal Hünal, Meryem Kasapoğlu, Emin Günenç'in diskalifiye edilmesinin ardından "Anlat Bakalım" oyununda takım arkadaşı Ayşe'ye küfür eden Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Reşat Hacıahmetoğlu yarışmadan diskalifiye edilebilir. Kararı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı verecek. Kaynak Yeniçağ: Survivor'da ünlü yarışmacı topun ağzında. Kaderi Acun'un iki dudağının arasında

TV100'ün haberine göre, Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'e Reşat, Poyraz ve Ayşe arasındaki gerginlik damga vurdu. Ayşe'nin "Anlat Bakalım" oyununda oynamak istememesi nedeniyle çıkan tartışmada tansiyon yükseldi. Ayşe eşleşmeler sırasında 'Ben dışarıda kalayım' deyince olanlar oldu.

Konuşmayı duyan Poyraz, takım arkadaşı Ayşe'nin modunu yükseltmesi gerektiğini söyledi. Ayşe'nin, "Bu beni ilgilendiren bir şey. Lütfen artık buna bari karışmayın" demesiyle gerginliğin boyutu daha da yükseldi.

'İsyan edeceğim en sonunda' diyen Reşat, "Sen bana cahil dedin. Yaşına başına bak ayıp. Otuz yaşında adamım" diyerek tepki gösterdi. Ayşe'nin cahil ifadesine sinirlendiğini daha önceki günlerde de ifade eden Reşat "Benim için bitmiştir. Lafın nereye gittiğini bileceksiniz. Hala cahilsin dedi bana" sözlerini kullandı.

Ayşe, "Ben sizi hiçbir zaman oyunda sattım mı? Kimse muhatap olmasın" diyerek kendini savundu.  Ardından çileden çıkan Reşat, Ayşe'ye küfür etti. Reşat'ın bu hareketi ise, herkese şoke etti. Tüm bu yaşananların ardından Reşat'ın diskalifiye edileceği öne sürüldü. Kararı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı verecek. Öte yandan daha önce Survivor'dan Cemal Hünal, Meryem Kasapoğlu, Emin Günenç diskalifiye edilmişti.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap