SON DAKİKA

Haber > Medya > Survivor'da aşk bombası! Acun Ilıcalı sorunca ortaya çıktı...

Survivor'da aşk bombası! Acun Ilıcalı sorunca ortaya çıktı...

04 Nisan 2021 Pazar - 14:46

Survivor 2021 yarışmasında bu kez aşk dedikodusu var. Anlatılanlar herkesi şaşkına çevirmiş durumda. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı gecede takım arkadaşı Poyraz'la arasının neden bozuk olduğunu anlatan Aleyna'nın anlattıklarına inanamayacaksınız. Detaylar dün akşam ortaya çıktı.

Bu sezonun öne çıkan isimlerden olan yarışmacılardan Aleyna'nın anlattıkları herkesi şaşkına uğrattı.

TV 8 ekranlarına damga vurmaya devam eden Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasının yayınlanan son bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Dokunulmazlık oyunun oynandığı yarışmada kazanan takım belli oldu.

Takımlar market ödül oyunu ve dokunulmazlık için parkurda elinden geleni yaptı.
Herkesin yakından takip ettiği yarışmada dokunulmazlık oyunu gönüllülerin olurken, ünlülerde eleme adayı İsmail ve Doğan oldu.

Survivor 2021 yarışmasıyla ilgili bu sefer duyacaklarınıza çok şaşıracaksınız.

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021’de Sancakay ve Poyraz hakkındaki sözleriyle gündeme adeta damga vurdu.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun canlı yayında anlattıkları ile herkesi şaşkına çevirdi.

Acun Ilıcalı, Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında yaşanan gerginliği sorunca Poyraz takım arkadaşına güvenmediğini söyledi.

"Aşk adasına gelmedim"

Aleyna'nın söyledikleri ise bambaşkaydı. Aleyna Sancakay'ın Poyraz'ı doldurduğunu söyleyerek; "Sancakay Poyraz'dan hoşlanıyordu. Kendisi söyledi. Bu yüzden beni potansiyel tehlike olarak gördü ve aramızı bozdu" dedi.

Poyraz duydukları karşısında "Ben aşk adasına gelmedim" deyince yarışmacılar gülerek tepki verdi.

Sancakay'dan iddialara yanıt!

"Survivor Panaroma Hafta Sonu" programına çıkan Sancakay, canlı yayında Aleyna'nın sözlerine yanıt verdi.

Sancakay "Çok güldüm bunlara. Aleyna'nın söylediği hiçbir şeye şaşırmıyorum. Ben yalancı oldum, aşık oldum. Bunlar cahilce açıklamalar... Aleyna, Survivor'ı ergen bir kesimin izlediğini biliyor. Ya tutarsa diye denedi büyük ihtimalle. İnsanlar inandı mı? Bilmiyorum" dedi.

"Peki böyle bir muhabbet geçti mi?" diye soran sunucu İhsan Tarkan'a Sancakay, "'Saçmalama, yok öyle bir şey'dedim. Aleyna, Poyraz'ın kendisini sevmemesini kabullenemiyor ve bunun altında bir sebep arıyor. Bu yüzden Sancakay mı doldurdu? diye düşünüyor. Böyle bir şey yok. Sahilde oturuyorduk hep, Poyraz'la basketbol konuşuyorduk" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap