SON DAKİKA

Haber > Medya > Sen Çal Kapımı 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Çal Kapımı 19. bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Çal Kapımı 19. bölüm izle!

25 November 2020 Wednesday - 10:42

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Oyuncu kadrosuyla merakla beklenen Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı çıktı mı araştırılıyor. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Çal Kapımı yeni bölüm izle!

Sen Çal Kapımı en merakla beklenen diziler arasında yer alıyor. Peki Sen Çal Kapımı 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Sen Çal Kapımı 19. bölüm izleme linki! 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Çatı katındaki çökmenin Serkan'ın hatası olduğu düşünülür. Serkan hayatında ilk kez böylesine zor bir durumda kalır. Herkes hatta kendisi bile çizimde yaptığı bir hata yüzünden bunların yaşandığını düşünürken Serkan'ın asla böyle bir dikkatsizlik yapmayacağına inanan tek bir kişi vardır: elbette Eda!

Serkan, çökmeden kaynaklı zararı gidermeye çalışırken Eda çizimlerdeki hatanın nasıl olduğunu çözmeye kararlıdır.
Serkan'ın yeni bir eve çıkması Aydan'ı çok üzer, Eda'nın Aydan için muhteşem bir planı vardır. Bu sırada Ayfer, çiçekçiye gelen müşterinin aslında Efe'nin referansı ile değil Serkan sayesinde geldiğini öğrenir.
Eda Serkan'ın Selin'e olan davranışlarını yanlış yorumlar. Serkan kendisine uzak davranan Eda'nın peşine takılır ve onu üniversite kütüphanesinde bulur. Araları bozuk olsa bile birbirlerinden uzak kalamamaktadırlar. Gece boyunca birlikte vakit geçirirler.

SEN ÇAL KAPIMI 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE...

Sen Çal Kapımı dizisinin 20. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır.


SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜM İZLE
 

Beğendim
35
Sevdim
25
Beğenmedim
8
Üzgün
4
İnanılmaz
5

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap