SON DAKİKAHaber > Medya > O kasları yapmak kolay mı sandınız!

O kasları yapmak kolay mı sandınız!

11 Şubat 2024 Pazar - 15:53
Ünlü oyuncu güne sabah 4’te başlıyor, akşam 8’de çoktan uyumuş oluyor

Gösteri dünyasının ünlü yıldızlarının dışarıdan bakıldığında deyim yerindeyse “vur patlasın çal oynasın” denebilecek, eğlenceli ve başına buyruk hayatlar yaşadığı sanılabilir. Elbette dünya çapında şöhrete ve büyük servetlere sahip bu ünlülerin bir kısmı pervasız hayatlar sürerken birçoğu da gençliklerini ve formlarını korumak için ter döküyor.

Bu ünlü yıldızların çoğu da rollerine hazırlanmak ve sağlıklı kalabilmek için çok çalışıyor, nerdeyse profesyonel sporcular gibi disiplinli yaşıyorlar. Bu konuda en dikkat çeken isimlerin başında da aksiyon filmlerinin yıldızı olarak tanıdığımız Mark Wahlberg…

Mark Wahlberg'i kırmızı halılarda ya da Hollywood partilerinde değil de sürekli spor salonlarında görmek daha yüksek bir ihtimal...

52 yaşındaki yıldız isim yaşını göstermemekle kalmıyor, fiziğini ve formunu korumak için uyguladığı sıkı egzersiz programıyla adeta genç meslektaşlarına taş çıkartıyor. Spor salonundaki çalışma anlarını sosya medya hesabından sık sık paylaşan Mark Wahlberg, ailesiyle çıktığı tatillerle verdiği mayolu pozlarıyla ve sergilediği kaslarıyla da beğeni topluyor.

İlerleyen yaşına rağmen koruduğu formu ve gençliği için çok ter döken Mark Wahlberg, bu görübtüye kavuşabilmek için neredeyse askeri bir disiplinle yaşıyor ve yıllardır bu çoğu insana çılgınca gelebilecek rutini uygulamaya devam ediyor.52 yaşındaki ünlü ouncu spor salonunda birlikte çalıştığı gençlerin kendi temposuna dayanamayıp hemen pes ettiğini söylüyor... Mark Wahlberg yoğun egzersiz programının videolarını da sürekli sosyal medya hesabından paylaşıyor

Her gün sabah 3 buçukta uyanan Wahlberg, 4’te çoktan spor yapmaya başlamış oluyor. Bir süredir aralıklı oruç yaptığını ve kahvaltıyı da hayatından çıkardığını söyleyen ünlü oyuncu sabah 7 buçukta işlerinin başında oluyor ve çalışmaya başlıyor.

Gün içinde bile fırsat buldukça egzersiz yapmaya çalışan Mark Wahlberg Hollywood’u terk edip yerleştiği Nevada’da sık sık yüzdüğünü de söylüyor. Bu arada ünlü aktörün şimdilerde sık sık Hollywood yıldızları tarafından uygulanan buz banyolarından aldığını da hatırlatalım.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap