SON DAKİKA

Haber > Medya > Kuruluş Osman 2. bölüm fragmanı Kayıları bekleyen tehlike

Kuruluş Osman 2. bölüm fragmanı Kayıları bekleyen tehlike

21 Kasım 2019 Perşembe - 16:28

ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Osman'dan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte tüm detaylar...

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 27 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.
 
Başrollerinde Burak Özçivit, Saruhan Hünel ve Özge Törer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.
 
KURULUŞ OSMAN 2. BÖLÜM TANITIMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KURULUŞ OSMAN 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap