SON DAKİKA

Haber > Medya > Benim Adım Melek 50. bölüm fragmanı yayınlandı! Melek ölüyor mu?

Benim Adım Melek 50. bölüm fragmanı yayınlandı! Melek ölüyor mu?

23 January 2021 Saturday - 10:03

Benim Adım Melek 49. son bölümü ile TRT 1'de yayınlandı. Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin yer aldığı dizinin yeni bölümleri her Çarşamba akşamı ekrana geliyor. Yeni bölümde neler olacağını merak edenler soruyor: Benim Adım 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Adım Melek 49. son bölüm...

Benim Adım Melek dizisinin 49. son bölümünde; Melek ve Halil hastane odasında nişanlanırlar. Melek'in ameliyata girmeden önce söylediği sözler Halil'e duygusal anlar yaşatır. Benim Adım Melek 49. son bölüm özeti...

BENİM ADIM MELEK 50.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

BENİM ADIM MELEK 49. SON BÖLÜM ÖZETİ

Halil, Alpay’ın ailesiyle ilgili bir bedel ödemesini istemesi üzerine sinirlenir. Cumali ve Seyit Ali’yi yüzüklerle gören Melek mahcup ve mutlu olur. Ömer’in bir şeyler hatırlaması üzerine heyecanlanan Defne ona kurtardığı kişinin neden dedesini çağrıştırdığını açıklar.Defne’nin Ömerlerle olduğunu öğrenen Zümrüt duruma el atmaya çalışır, Ömer için farklı bir gelecek hayali olan Zümrüt başarılı olabilecek midir?

Kadriye dükkan hazırlıklarına başlamıştır ancak Mahmut bu durumdan hoşnutsuzdur. Ömer hiçbir şey hatırlamasa da, Defne’ye karşı bir şeyler hissetmektedir. Ömer ve Gülşad bir plan yaparlar. Ancak Zümrüt’ün elinin değmesiyle işler karışır.

Defne, Gülşad’a neden ve nasıl bir tepki verecektir? Kadriye dükkan hazırlıklarını bitirmişken, açılışa ne engel olacaktır? Nakilden sonra her şey yoluna girer diye düşünülürken, hiç umulmadık bir sorun Melek’i beklemektedir.

BENİM ADIM MELEK 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE
 

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜM İZLE

Beğendim
17
Sevdim
5
Beğenmedim
2
Üzgün
2
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Nur
11 gün önce
Lütfen Alpay ölsün artık yeter yaptıkları

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap