SON DAKİKA

Haber > Medya > Benim Adım Melek 41. bölüm fragmanı! Büyük bir şok herkes çok üzülecek!

Benim Adım Melek 41. bölüm fragmanı! Büyük bir şok herkes çok üzülecek!

23 November 2020 Monday - 12:03

Benim Adım Melek dizisi heyecanla bekleniyor. Benim Adım Melek 41. bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek 40. bölüm izle!

Benim Adım Melek 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyit Ali'nin evlatlarına sahip çıktığı Benim Adım Melek 40. bölümde neler oldu? Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanında Melek'in evlenme teklifi alması dikkat çekti. Benim adım Melek yeni bölüm fragmanı izle...
 

Defne şoktayken onu sakinleştirmeye çalışırlar. Mithat, Seyit Ali’nin borcu ödediğini Seyran’a söyleyince Seyran rahat bir nefes alır. Alpay Aslı’nın Almanya’ya dönmesini isterken Aslı Kerem’e acilen bir çözüm bulması gerektiğini söyler. Kerem Aslı’ya nasıl yardım edecektir?

Seyit Ali’yle konuşup Melek’le evlenmek istediğini söyleyen Halil, Melek’le de konuşur. Melek her geçen gün ölüme yaklaştığını düşünürken Halil’e ne cevap verecektir? Seyit Ali ve Cumali bu evlilik isteği karşısında ne yapacak? Seyran’ın çalıştığı eczaneyi devralmak isteyen biri olduğunu öğrenen Mithat karısının hayali ile çaresizlik arasında kalacaktır.

Sevdiğinden çaresizce haber bekleyen Defne annesinin hayatına dair neyi öğrenecek? Alpay’in hain planı karşısında Kenan nasıl bir yol izleyecek? Halil ve Mirza nasıl bir durumla karşı karşıya kalacak?

BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melek oğluna sarılamamanın acısını yüreğinde taşırken Seyit Ali ona destek olur. Halil ve Mirza dolandırıldıklarını anlayıp adamın peşine düşerler, Kenan’la konuşan adamın foyası ortaya çıkacak mıdır? Haliller dolandırıcıyı polise götürmeyi başarabilecekler midir? Mithat, Seyran’ın kredi çekmiş olmasına nasıl tepki verecektir? Seyran bu krediyi bir çözüm yolu olarak düşünürken Mithat durumu nasıl yorumlar? İkilinin gergin anları Gülce’ye nasıl yansıyacaktır? Alpay Kerem ve Aslı’nın arkadaşlığını öğrenince küplere biner ve Aslı‘ya Kerem’le görüşmemesini söyler. Alpay’ın şerhini Aslı kabul edecek midir? Ömer sahra hastanesinde göreve başlar. Genç doktoru orada neler beklemektedir? Mahmut Mithat’ın borcunu ödemek için Kadriye’den para isterken Seyit Ali bunu duyar. Oğlunun senet imzaladığını öğrenen Seyit Ali ne yapacaktır? Şirhanlar ve Karadağlar birlikte yemek yemeği planlarken hayat onlara başka sürprizler hazırlamıştır.


 

BENİM ADIM MELEK 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

BENİM ADIM MELEK 40. BÖLÜM  İZLE

Beğendim
13
Sevdim
3
Beğenmedim
2
Üzgün
2
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap