SON DAKİKA

Haber > Medya > Benim Adım Melek yeni bölüm izle! Benim Adım Melek 42. bölüm fragmanı izle

Benim Adım Melek yeni bölüm izle! Benim Adım Melek 42. bölüm fragmanı izle

30 November 2020 Monday - 18:21

Benim Adım Melek 41. bölüm 25 Kasım Çarşamba akşamı ekrana geldi. Halil, Seyit Ali'yle konuşup Melek'le evlenmek istediğini söyledi. Melek ve Halil'in evlilik heyecanının sardığı Benim Adım Melek 41. bölümde neler oldu? Benim Adım Melek 42. bölüm fragmanı izle..

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek'in 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'te heyecan durulmuyor. Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin rol aldığı Benim Adım Melek 41. bölümde neler oldu? İşte Benim Adım Melek 42. bölüm fragmanı...

BENİM ADIM MELEK 42. BÖLÜM FRAGMANI
 

BENİM ADIM MELEK 41. BÖLÜMDE NELER OLDU

Defne şoktayken onu sakinleştirmeye çalışırlar. Mithat, Seyit Ali’nin borcu ödediğini Seyran’a söyleyince Seyran rahat bir nefes alır. Alpay Aslı’nın Almanya’ya dönmesini isterken Aslı Kerem’e acilen bir çözüm bulması gerektiğini söyler. Kerem Aslı’ya nasıl yardım edecektir? Seyit Ali’yle konuşup Melek’le evlenmek istediğini söyleyen Halil, Melek’le de konuşur. Melek her geçen gün ölüme yaklaştığını düşünürken Halil’e ne cevap verecektir? Seyit Ali ve Cumali bu evlilik isteği karşısında ne yapacak? Seyran’ın çalıştığı eczaneyi devralmak isteyen biri olduğunu öğrenen Mithat karısının hayali ile çaresizlik arasında kalacaktır. Sevdiğinden çaresizce haber bekleyen Defne annesinin hayatına dair neyi öğrenecek? Alpay’in hain planı karşısında Kenan nasıl bir yol izleyecek? Halil ve Mirza nasıl bir durumla karşı karşıya kalacak?

 

 

Beğendim
14
Sevdim
3
Beğenmedim
2
Üzgün
2
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap