SON DAKİKA

Haber > Medya > Acun Ilıcalı'dan olay Cemal Can ve Nisa sözleri!

Acun Ilıcalı'dan olay Cemal Can ve Nisa sözleri!

09 June 2020 Tuesday - 10:31

Survivor için Dominik'ten dönen Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk ise Yasin Obuz hakkında flaş ifadeler kullandı.

Ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı, TV8'de Furkan Dede, Murat Özarı ve Semih Öztürk'ün yorumcusu olduğu Survivor Ekstra programına konuk oldu. Survivor 2020 hakkında bilinmeyenler hakkında konuşan Ilıcalı, detayları ilk izleyiciyle paylaştı. 
"Nisa için acil durum toplantısı yaptık":  Survivor Ekstra programında konuşan Acun Ilıcalı, Nisa'nın yarışmadan ayrılmak istemesi ve yaşadıkları olaylar ile ilgili, "Survivor'da kimin neye ihtiyacı varsa ben oradayım. Nisa da ne yaşıyorsa onu ekrana yansıtan bir yarışmacı ve saklayamıyor. Sadece Nisa değil bir çok yarışmacıyla ben konuşup destek verdim. 
Benim görevim yarışmacıyı yarışmada tutmak. Dünyanın en zor yarışması ve devam etmek çok zor. Nisa da inanılmaz zorluklar yaşadı. Nisa için 2-3 ayrı strateji uyguladım. Yeri geldi 'Gidersen git' dedim. Çünkü bazen o kartı atmak zorundasın. Yarışmacıyı iyi hoş edelim alttan alalım ama 3 gün sonra buna alışıyor. 'İstersen gidebilirsin' dedik ve oradan iyi dönüş aldık. Orada tekrar düşünme şansı oldu ve toparladı. 
Bir yerden sonra bu Nisa'ya kalabilecek bir durumdu. Biz her şeyi yaptık ve döndü. Ama dönmeyebilirdi. Ben yüzde 50-50 olarak görüyordum bırakmasını veya devam etmesini. Nisa'nın bırakması durumunda bunu yarışmacılara ve seyircilere açıklamak için acil durum konseyi toplantısı bile yaptık" dedi. 

"Nisa Survivor'da benim sayemde yarışıyor": Acun Ilıcalı, Nisa'yı sevmediği yönündeki iddialara da yanıt vererek "Nisa bazı zamanlar kendi yapamıyor. Yaşı küçük ve Türkiye'de yetişmemiş. Bu yüzden de zorlanıyor. Zor bir yarışmacı ve evet bizi zorladı. 
Ama iyi niyetli bir yarışmacı ve kötü niyetin olmadığı yerde de herkesin toleransı var. Nisa her an bırakabilirdi. Ancak bizim kesinlikle elemek gibi bir düşüncemiz olmadı. 
Bazı yerlerde 'Nisa'yı sevmiyorsun' diye yorumlar yapıyorlar. Bunun söylenebileceği en son kişi benim. Nisa ve diğer yarışmacıları ben seçtim. Nisa benim sayemde bu yarışmada" şeklinde konuştu.

"Cemal Can tam bir çöküş yaşadı": Cemal Can'ın Survivor'da çok kötü bir dönem yaşadığını ifade eden Ilıcalı, "Cemal Can'ın Nisa'dan bir gram farkı yoktu. Bir ada konseyinde bakışları, hareketleri dikkatimi çekmişti. Adeta bitmişti. Tam bir çöküş yaşamıştı. Survivor hayatı bitmişti. Gittim kendisiyle bir konuşma yaptım. Survivor'ı burada bırakıp ayrılmasının çok kolay olduğunu ama geri dönüşünün imkansız olduğunu anlattım. Cemal Can'a 'Bunu bir daha yaşayamacaksın' dedi. Survivor'da yarışmacıyı olmayı yaşamak kolay işler değil. Burası paranın geçmediği bir yer. Çok paran olsa da burada yarışamazsın. Survivor'da bu duyguyu yaşamak bambaşka bir olay" şeklinde konuştu.

"Mert Öcal beni çok şaşırttı": Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de performanslarıyla kendisini en şaşırtan yarışmacıları da açıkladı. Ilıcalı, "Mert Öcal performansıyla çok şaşırttı beni. Yaşı da büyüktü ve bu nedenle çok başarılı olur gibi gelmemişti bana. Ama uzun süre çok iyi performans verdi. 

Ersin Korkut ise uzak ara bir numara. Oyunlarda olağanüstüydü ve bunu beklemiyordum. 5'de 5 yaptığı oyunda herkesi çok şaşırtmıştı. 
Nisa ise gününe göre çok iyi performans sergiliyor. Nisa'nın hız ve performans olarak Elif ile mücadele edebilmesi beni şaşırttı" ifadelerini kullandı.
TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Ekstra' programının yorumcularından Semih Öztürk, son dönemde gergin tavırlarıyla dikkat çeken Yasin Obuz ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. Öztürk, Survivor'da sürekli kavgaların içinde yer alan Yasin'in Erman gibi diskalifiye olabileceğini söyledi.
Semih Öztürk, Survivor Yasin'in büyük bir iletişim problemi olduğunu iddia ederek, "İçinde bulunduğumu çağ iletişim çağı. Yasin'in problemi ise iletişim problemi. İnşallah bu problemi aşar. Yasin bu! Nisa'ya da bağırdı, Evrim'e bağırdı, herkese bağırıyor. Sercan'a iki kez 'Seni döverim' dedi. 

Şimdi de 'Dua et diskalifiye var' dedi. Neden hemen sözü diskalifiyeye getiriyorsun ? Ne demek istiyor? Sercan'a 'Diskalifiye olmasa seni döveceğim burada' diyor. Hep şiddete meyilli lafları var Yasin'in. Yasin'in üç gündür 'diskalifiye' lafı var" dedi.
"Yasin diskalifiye olabilir": Survivor 2020'de agresif tavırları nedeniyle diskalifiye olan Erman örneğini de hatırlatan Öztürk, "Erman neden elendi? Agresif hareketleri nedeniyle elendi. Şiddet uygulamıyorsun ama meyilin var, sinyallerini veriyorsun. Şu hareketleriyle diskalifiye olma ihtimali var. 
Bu imajı sergiliyor çünkü. Yasin'in şu an diskalifiye olacağını düşünmüyorum, ama olabilir de. Tehditvari konuşmalara ne gerek var? Hep bağırıyor. Çok rahatsız edici ifadeler içerisinde" ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap