SON DAKİKA

Haber > Magazin > Yasmin Erbil'den babasıyla ilgili soruya şoke eden yanıt

Yasmin Erbil'den babasıyla ilgili soruya şoke eden yanıt

09 Ekim 2020 Cuma - 12:25

Geçtiğimiz günlerde Ali Biçim’le bir mekandan çıkarken görüntülenen Yasmin Erbil yine gecelerde görüntülendi. Erbil kendisine babası sorulunca verdiği yanıtla şoke etti.

Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil önceki akşam Arnavutköy’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde de sosyal medya fenomeni Ali Biçim’le İstanbul’da bir mekanda görüntülenmişti.

Sık sık babası hastayken yaptığı cesur paylaşımlarla tepki çeken Erbil kendisine sorulan soruya verdiği yanıtla da olay oldu.

 Geçtiğimiz gün Ali Bey'le görüntülendiniz sorusuna Erbil “evet bu gün de başka bir erkek arkadaşım” diyerek alaylı şekilde güldü.

Babasının ağır bir hastalık geçirmesine rağmen sürekli gece hayatında görüntülenmesinin tepkiye neden olması hakkında soru sorulunca Yasmin Erbil ise “ne yapalım, ölelim mi?” diyerek yanıt verdi.

Yasmin Erbil'in babası Mehmet Ali Erbil uzun süredir kaçış sendromu hastalığı ile mücadele ediyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap