SON DAKİKA

Haber > Magazin > Tacizi canlı yayında anlattı

Tacizi canlı yayında anlattı

20 Mart 2019 Çarşamba - 02:09

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, canlı yayında yaşadığı tacizi anlattı...

Yönetmen Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa' programına konuk oldu. Ünlü isim, yıllar önce yaşadığı tacizi canlı yayında anlattı.
 
Selen Görgüzel Alkan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"2009 yılıydı galiba, bir taciz olayı yaşamıştım yapımcı tarafından. Bu konuda da birlik olmak istedim, sessiz kalmadım. İşsiz kalma pahasına olsa da sesimi çıkarttım. O zaman bana sahip çıkılmadı. Şimdi sahip çıkıyorlar bu tarz olaylara.
 
Bu kadar çok tanınmadığım için bu tip şeyler reklam aracılığı gibi algılanabiliyordu. Şimdi öyle değil, o zaman çok yalnız kalmıştım. O olaydan sonra işime küstüm, çok uzun yıllar ekranda bir şey yapmadım. Büyük travmalar yaşadım.
 
Biz şehir dışında çalışıyorduk, insanlar hep bir arada oluyorlardı. Ben de odadan dışarı çıkmıyordum. Yapımcı ‘Görüntülerle alakalı bana bir şeyler göstermek istiyorum, seninle özel konuşmamız lazım’ dedi. Ben de ‘Abi yarın sabah set var, sabah konuşalım’ dedim.
 
Orada kendimi savunmak zorunda kaldım. Kendimi savunmak gerekliliği de maalesef benim oradaki işimi sekteye uğrattı. Ben de seti bırakıp gittim. Onlar arkamdan ‘kovduk falan’ dediler ama adalet önünde hesabını verdiler."
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap