SON DAKİKA

Haber > Magazin > Serenay’a bir kötü haber daha!

Serenay’a bir kötü haber daha!

03 December 2020 Thursday - 10:19

Serenay Sarıkaya’nın “acıların kadını” Bergen rolüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlandığı filmin çekimleri bir kez daha ertelendi. Çekimler ilk olarak Mart ayında pandeminin ortaya çıkmasıyla ertelenmişti. Sarıkaya’nın 2 yıldır üzerinde çalıştığı filmin çekimlerinin önümüzdeki bahar başlaması planlanıyor.

Serenay Sarıkaya’nın yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığı “Bergen” filminin çekimleri bir kez daha ertelendi. 2020 yılı mart ayında çekim hazırlıklarına başlayan film ekibi, COVID-19 nedeniyle projeyi rafa kaldırılmıştı.

BİR KEZ DAHA ERTELENDİ

Çekimler için yeniden çalışmalara başlayan ekip, vaka sayılarının artması üzerine bir kez daha filmi erteleme kararı aldı. Senaryosunu Yıldız Beyazıt ve Sema Kaygusuz’un kaleme aldığı filmin yapım şirketi Orchestra Content erteleme kararını basın açıklamasıyla duyurdu.

TAM KADRO YAKINDA AÇIKLANACAK

Yapım şirketi, arabesk müziğinin fenomen sanatçısı Bergen’in hayatının anlatılacağı projenin çekimleri pandemi koşulları gözetilerek önümüzdeki sene bahar aylarında başlayacağını açıkladı. Yapılan açıklamada filminin yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla ilgili bilgilerin yakında duyurulacağı da belirtildi.

BERGEN ÖZELİNDE ZOR BİR İŞ

“Acıların kadını” olarak bilinen Bergen’i Serenay Sarıkaya canlandıracak. Rolü için Bergen filmlerini izleyip şan dersi alan ünlü oyuncu verdiği bir röportajda “Hazırlık sürecine başlamıştık ama karantina süreciyle birlikte her şeyi durdurmak zorunda kaldık. Bergen özelinde zor bir iş. O yüzden hazırlık süreci çok çok önemli. Kendi adıma yapılması gereken çok şey var” demişti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap