SON DAKİKA

Haber > Serdar Ortaç'ın kardeşine ne oldu?

Serdar Ortaç'ın kardeşine ne oldu?

05 Ocak 2019 Cumartesi - 11:42

Serdar Ortaç, 10 gündür yoğun bakımda yatan kardeşi Serkan Beyin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak duygusal bir mesaj yayınladı.

Serdar Ortaç, 10 gündür yoğun bakımda yatan kardeşi Serkan Beyin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak duygusal bir mesaj yayınladı.

Serdar Ortaç'ın kardeşine ne oldu? 2.resim

Uzun zamandır tedavi gören eşi Chloe Loughnan'ın motosiklet talihsiz kazası nedeniyle zor günler geçiren Ortaç'ın 10 gün önce de kardeşi yoğun bakıma kaldırılmıştı. Ünlü popçu, sosyal medya hesabından kardeşi Serkan Beyin bir fotoğrafını paylaşarak duygusal bir mesaj yayınladı.

Serdar Ortaç'ın kardeşine ne oldu? 3.resim

Takipçilerinden dua isteyen Ortaç, "Kardeşim Serkan ,yoğun bakımda 10. günü ,Allah onu çocuklarına bağışlasın. Lütfen dua edin,herkes şifa duası ederse yararlı olur. "Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame" ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç'ın kardeşine ne oldu? 4.resim

Ortaç yaptığı açıklamada kardeşiyle ilgili "2018'in ilk yarısı iyiydi, ikinci yarıda bir sürü sağlık problemi oldu. Önce karım kaza yaptı, sonra kardeşim yoğun bakıma alındı. Virüsü buldular...

H1N1'miş kardeşim. Bebekler de bile oluyormuş. Bunun bünyesine daha ağır gelmiş. Tedavisi 7-8 gün sürecek. Ayağa kalkacağını umuyorum. 10 gün de olur diyorlar, 2 ay da…" demişti.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap