SON DAKİKA

Haber > Magazin > Seda Akgül'den olay itiraf!

Seda Akgül'den olay itiraf!

27 December 2018 Thursday - 10:19

Paylaşımları ve çıkışlarıyla dikkat çeken ünlü sunucu Seda Akgül, samimi bir itirafta bulundu. Akgül, "Hayatımda hiç sevilmedim" dedi.

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla ve sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla çok konuşulan ünlü sunucu Seda Akgül Seda Akgül, bu kez Twitter hesabından yaptığı açıklamalar ile adeta içini döktü. Uzun bir açıklamada bulunan Akgül, samimi itiraflarda bulundu.
"HAYATIMDA HİÇ SEVİLMEDİM"
 
"Hayatımda gerçek anlamda hiç sevilmedim" diye sözlerine başlayan güzel sunucu, açıklamalarına şöyle devam etti: "Hiç hamile kalmadım, hiç anlaşılmadım, iş hayatımda hep özverili oldukça kaybettim. Tırnaklarımla çabalamadan, hiç bir kısmet kucağıma düşmedi. Son 20 yıldır ailemden ayrı şehirde yaşıyorum çünkü acılarına uzak olmak istiyorum. Normal mi? İşin kötüsü, mesleğim icabı 20 yıldır hissettiklerimi söyleyemedim, ya da hissetmediklerimi defalarca söylemek zorunda kaldım.. Gerçi "zayıf cins" olarak algılanan kadınlardan beklenenin fazlasını yaptım.. Sonuç: 0 Adalet duygum artık sarsıldı...Bence yaşamaya değer tek şey oydu.
 
 
 
"ÖZGÜVENİ OLMAYAN YÜZEYSEL İNSANLAR"
 
Çevresinde olan insanların samimiyetsizliğinden yakınan Akgül, "Özgüveni olmayan, yüzeysel insanların yaptığı boş sohbetler.. Berbat espri anlayışı, 10 sn.'de adam harcama, uzay pahalı yerlerde hava atmak için lüks araba kiralayan gerzekler, kredi ile marka çanta alan çatlak kızlar... Ahhh ahhh" diyerek dert yandı.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap