SON DAKİKA

Haber > Magazin > Modifiye tutkunları Kemer'de buluştu

Modifiye tutkunları Kemer'de buluştu

24 Ağustos 2015 Pazartesi - 15:56

Antalya’nın Kemer ilçesi’nde Türkiye’de ilk kez ‘Tuning fast 2015’ modifiyeli araçlar ve drift şov düzenlendi.

Modifiye araç tutkunları buluştu... Kemer Belediyesi’nin katkılarıyla drift şov ile modifiyeli araçlar Kemer’de buluşturdu. Kemer Tuning fest 2015 adı verilen drift şov organizasyonunda modifiyeli araçlar da kendilerini gösterdiler. Bir birinden ilginç modifiyeli araçların görücüye çıktığı Kemer Tuning fest 2015 organizasyonu Türkiye’de ilk kez Kemer’de düzenleniyor.

Kemer Rally alanında modifiyeli araçları inceleyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, daha sonra drift şova katıldı. Drift Şovda ilk önce Türkiye 1’incisi Volkan Arısoy’un arabasına binen Başkan Gül sırasıyla, Türkiye 1’incisi Abbas Çimen ve Bulgaristan, Kıbrıs ve Rusya 1’incisi İbrahim Yücebaş’ın kullandığı araçta drift heyecanı yaşadı. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisi gösterdiği drift gösterisi organizasyonunun önümüzdeki yıllarda yarışlara dönmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap