SON DAKİKA

Haber > Magazin > Meryem Uzerli aşı için Türkiye'ye geliyor

Meryem Uzerli aşı için Türkiye'ye geliyor

02 Mart 2021 Salı - 11:13

Oyuncu Meryem Uzerli, uzun süredir kaldığı Almanya'da koronavirüs aşılama sürecinin ağır işlemesi nedeniyle Türkiye'ye dönüş yapıyor.

Dünya genelinde 2,5 milyondan fazla kişinin ölümüne neden olan corona virüs salgınının Avrupa'da görüldüğü ilk günden beri Almanya'da olan Meryem Uzerli, önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelecek. Ünlü oyuncu, projelerin yanı sıra Almanya'da corona virüs aşılama sürecinin yavaş ilerlemesi nedeniyle uzun süre ailesiyle İstanbul'da kalacak.

Ocak ayında kızı Lily Koi'ye hamile kaldıktan sonra Berlin'deki evinden çıkmayan Meryem Uzerli'nin, bir an önce aşı olmak istediği öğrenildi.

Türkiye'de daha çabuk aşı olacağını düşünen 37 yaşındaki oyuncuya, ABD'li iş insanı sevgilisi de önümüzdeki ay eşlik edecek.

SIR GİBİ SAKLADIĞI AŞKI İFŞA OLDU!

Geçtiğimiz günlerde Can Ateş ile olan birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Lara'nın 7'inci yaşını kutlayan Meryem Uzerli, sosyal medyada paylaşımlarda bulunmuştu.

Ünlü oyuncunun Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, sır gibi sakladığı kızı Lily Koi'nin babasının da Lara'nın doğum gününe katıldığı görülmüştü.


Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap