SON DAKİKAHaber > Magazin > Merve Özbey: Sahne şov işi!

Merve Özbey: Sahne şov işi!

14 Nisan 2024 Pazar - 16:31
Şarkıcı Merve Özbey, önceki akşam Kıbrıs'ta sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle bir araya gelen ünlü isim, son dönemde çok tartışılan estetik ve erkek sanatçıların oje sürmesi gibi konular hakkında açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta yer alan bir otelde konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbey, şöyle konuştu:
Bayram benim için çok güzel geçti. Konserlerim vardı, dinleyicilerimiz ile buluştuk.

"PEK YADIRGAMIYORUM"

“Son dönemde erkek sanatçılar etek ile sahneye çıktı, oje sürdü, estetik yapan ünlüler var... Neler söylemek istersiniz bu konular ile ilgili?” sorusu karşısında ise Özbey, "Sahne bir şov işi. Sahnede yapılanları pek yadırgamıyorum. Ama her şey dozunda güzel" açıklamasını yaptı.

"KENDİ TERCİHLERİ"

"Estetiği seviyorum" diyen şarkıcı, "Bence herkes, kendini nasıl rahat hissediyorsa, abartıya da kaçmadan ufak dokunuşlar yaptırabilir. Estetik yaptıran erkekler de var. Bu da onların kendi tercihleri" dedi ve ekledi:
İnsanların sahnede giydikleri, sürdükleri ya da estetikleri değil o anda karşıdaki dinleyiciye ne hissettirdikleri önemli. Sahne şov işi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap