SON DAKİKA

Haber > Magazin > Mahkum oyuncu olacak

Mahkum oyuncu olacak

10 Mart 2016 Perşembe - 13:47

''Yakışıklı mahkum'' olarak sosyal medya mecralarında tanınan Jeremy Meeks 27 aylık cezasını tamamlayıp hapisten çıktı. Cezası boyunca kazandığı ''yak

2014 yılında silahlı suçlardan hüküm giyen Jeremy Meeks'in sabıka fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Pek çok kadının ''suçlu olmak yakışıklı olmaya engel değil'' diyerek Meeks'in fiziksel özellikleri hakkında yorum yapmış, hatta internet dünyasında fotoğraflarının farklı versiyonları oldukça popüler hale gelmişti.

27 aylık hapis cezasının ardından eski hayatına dönen üç çocuk babası Meeks'in ünü, ona bundan sonraki hayatında da yardımcı olacağa benziyor. Menajeri Jim Jordan, BuzzFeed'e yaptığı açıklamada Meeks'in kendisine gelen modellik ve film teklifleri arasından tercih aşamasında olduğunu belirtti. Farklı ajanslardan teklifler aldığını söyleyen Jordan tüm fırsatlar arasından en uygun olanları değerlendireceklerini söyledi.

Jordan Meeks, 3 Mart tarihinde Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına, 'Ailemle buluşmak için sabırsızlanıyorum. Günleri sayıyorum. Son6Gün' notunu düşmüştü. Dün akşam saatlerinde menajeri ile birlikte bir fotoğrafını Instagram hesabına yükleyen Meeks bu fotoğrafa da, ''gelecekte ne varsa hazırım'' notunu düştü.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap