SON DAKİKA

Haber > Magazin > Kylie Jenner'den tepki çeken paylaşım

Kylie Jenner'den tepki çeken paylaşım

07 Ocak 2020 Salı - 17:55

Avustralya'da aylardır süren yangınlar için üzüntüsünü belirtmek isteyen birçok ünlü sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı. Kylie Jenner yaptığı paylaşımla tepki topladı.

Avustralya'da aylardır süren yangınlar uluslararası basının yanı sıra ünlü isimlerin de gündeminde. Yangınla ilgili üzüntüsü paylaşan Kylie Jenner, kısa süre sonra 'alevli' bir paylaşım yapınca, sosyal medya kullanıcıları tarafından topa tutuldu.

ABD’de televizyon programıyla üne kavuşan Kardashian ailesinin üyelerinden Kylie Jenner, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla baltayı taşa vurdu.Avustralya’da aylardır devam eden yangınlarla ilgili üzüntüsünü dile getiren 22 yaşındaki Jenner, daha sonra fileli bir kıyafet giydiği fotoğrafını paylaştı.

Fotoğrafın altına ‘ateşini bul’ notunu düşüp alev emojisi koyan Jenner, hiç beklemediği bir tepki aldı. Fotoğrafı yorum yağmuruna tutan kullanıcılar, Jenner’ı Avustralya’daki yangınla dalga geçmekle suçladı. Jenner, kısa süre sonra notu silerken yerine ‘gece eğlencesi’ yazdı.Kurduğu kozmetik markasıyla dünyanın en genç milyarderi unvanını kazan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde de kürklü terlik giydiği için eleştirilerin hedefi olmuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap