SON DAKİKA

Haber > Magazin > Kylie Jenner havuz pozlarıyla ınstagram'ı salladı

Kylie Jenner havuz pozlarıyla ınstagram'ı salladı

11 Haziran 2019 Salı - 14:19

Dünyanın en genç zengini unvanına sahip olan Kylie Jenner yine Instagram'ı salladı. Jenner havuz pozlarıyla beğeni topladı.

Kardashian/Jenner ailesinin en zengin üyesi olan Kylie Jenner lüks yaşantısının ve arkadaşlarıyla keyif yapmanın keyfini sonuna kadar çıkarıyor.
 
Kylie Jenner geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Anastasia Karanikolaou'nun yaş günü için paylaştığı fotoğraflarla herkesin dikkatini çekti.

Seksi ikili pembe bikinileriyle havuzda geçirdikleri keyifli zamanları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.Kylie Jenner daha önce en yakın arkadaşlarından birinin ihanetiyle sarsılmıştı. Jenner'in arkadaşı Jordyn Woods, Jenner'in kardeşinin sevgilisiyle birlikte olmuştu. Bu durum Kardashian/Jenner ailesinde bir krize sebep olmuştu.Kylie Jenner ise Jordyn Woods ile tüm iş ve arkadaşlık ilişkisini sonlandırmıştı. Şu sıralar Jenner'ın yeni en yakın arkadaşı Anastasia Karanikolaou gibi. Jenner adeta düşman çatlatıyor.


Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap