SON DAKİKA

Haber > Magazin > Kanye West, Kim Kardashian'a komşu oldu

Kanye West, Kim Kardashian'a komşu oldu

28 Aralık 2021 Salı - 15:58

Geçtiğimiz aylarda adını 'Ye' olarak değiştiren Kanye West, boşanma aşamasında olduğu Kim Kardashian'ın evinin karşı sokağından yeni bir ev satın aldı. 6,6 milyar dolarlık servetin sahibi olan West'in yeni evinin mütevazı bir seçim olduğu düşünülüyor.

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Kanye West, pek çok yıldızın evinin bulunduğu Los Angeles’ın Hidden Hills bölgesinden ev aldı. Adını Ye olarak değiştiren 44 yaşındaki ABD'li şarkıcı, yeni eviyle, boşanma aşamasında olduğu dört çocuğunun annesi Kim Kardashian’a daha da yaklaştı.

Geçen ay sarf ettiği  "Kim'i geri istiyorum. Tanrı bir gün onu bana geri getirecek" çıkışı ile dikkatleri üzerine çeken West’in, yeni satın aldığı ev sayesinde bu amacına yaklaşmaya çalıştığı düşünüldü. West, Kardashian'ın karşı sokağındaki yeni ev için 4,5 milyon dolar ödedi.

Bir dönümlük arazi üzerinde yer alan ev yaklaşık 350 metrekare büyüklüğünde. Beş yatak odası ve 3,5 banyosu olan evin büyük bir havuzu, üç atı içine alabilecek bir ağılı da bulunuyor. 1955 yılında inşa edilen eve West’in, ünlü bir tasarımcıyı getirerek tadilat yaptıracağı öğrenildi.

6,6 milyar dolarlık servetin sahibi olan West’in Malibu’daki evi için 57,3 milyon dolar ödediği düşünülünce, yeni aldığı ev daha mütevazı özelliklere sahip gibi görünüyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap