SON DAKİKAHaber > Magazin > Kanser olduğu ortaya çıkmıştı!

Kanser olduğu ortaya çıkmıştı!

21 Mayıs 2024 Salı - 09:20
Aylardır nerede olduğu merak edilen Galler Prensesi Kate Middleton, geçtiğimiz mart ayında yayınladığı video mesaj ile kansere yakalandığını duyurmuştu. En son 26 Aralık'ta Sandringham'da düzenlenen Noel ayini sırasında halkın karşısına çıkan Middleton'un hastalığı hakkında bir iddia ortaya atıldı.

Ocak ayıda geçirdiği karın ameliyatı sonrası görüntü vermeyen Galler Prensesi William'ın (41) eşi Galler Prensesi Kate Middleton (42), geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Video yayınlayarak açıklama yapan Kate, kansere yakalandığını duyurmuştu:

Kate Middleton'un kanser olduğunu açıklamasının üzerinden neredeyse iki ay geçti ve o tarihten bu yana Galler Prensesi'nden herhangi bir haber alınamadı.

"UMUDUNUZU KAYBETMEYİN"

Kate Middleton, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

Benimle çok iyi ilgilenen harika bir sağlık ekibim vardı ve bunun için çok minnettarım. O sırada kanser olmadığım düşünülüyordu. Ameliyat başarılı geçti. Ancak ameliyattan sonra yapılan testlerde kanserin mevcut olduğu tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim kemoterapi sürecinden geçmemi tavsiye etti ve şu anda bu tedavinin ilk aşamalarındayım. William ve ben ailemizin iyiliği için bunu özel tutmak ve yönetmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Şu anda, hayatları kanserden etkilenen herkesi de düşünüyorum. Her ne şekilde olursa olsun bu hastalıkla karşı karşıya olan herkes için lütfen inancınızı ya da umudunuzu kaybetmeyin. Yalnız değilsiniz.


FOTOĞRAF ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Öte yandan Galler Prensesi Kate Middleton'ın yayınlanan video sonrası bir fotoğraf karesi de gündeme gelmişti. Prensesin, Kraliyet ailesine ait sosyal medya hesabından paylaştığı bir kare ortalığı karıştırmıştı. Çocuklarıyla poz veren Middleton, paylaşımında "Nazik dilekleriniz ve iki ay boyunca gösterdiğiniz desteğiniz için teşekkür ederiz. Herkesin Anneler Günü’nü kutlarım" ifadelerini kullanmıştı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap