SON DAKİKA

Haber > Magazin > Kafasına sıkıyoruz esprisi olay oldu

Kafasına sıkıyoruz esprisi olay oldu

16 May 2016 Monday - 10:20

Kurtlar Vadisi Pusu'nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, katıldığı etkinlikte üniversite öğrencilerinin "Setteki sorunları nasıl hallediyorsunuz?" sorus

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Liderler Topluluğu tarafından düzenlenen 'Kariyer Günleri' etkinliğine katılan, Kanal D'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, etkinlikte kendisine üniversite öğrencisi Enes Temel tarafından yöneltilen "Sizin organizasyonlarda sorunlar çıktığında nasıl hallediyorsunuz?" sorusu üzerine esprili bir dille "Kafasına sıkıyoruz" yanıtını verince salondakiler kahkahalara boğuldu.

VADİ EKİBİ ÜNİVERSİTELİLERLE BULUŞTU

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Liderler Topluluğu'nun AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın desteğiyle İÇDAŞ Kongre Merkezi'nde düzenlediği Kariyer Günleri'ne, Kanal D'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak, Ertuğrul Şakar ve televizyon programcısı Bekir Develi, konuk olarak öğrencilerle bir araya geldi. Etkinlikteki konuşmasında 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde rol alma sürecini anlatan Necati Şaşmaz, severek başladığı işte çok badireler atlattıklarını söyledi.

"BİZ BÖLÜNMEYECEĞİZ"

Çok sıkıntı çektiklerini ifade eden Şaşmaz, şöyle dedi: "Hala sıkıntılarımız bitmedi. Yıllar önce mafya sıkıntısı vardı. Mafyayla mücadele ettik. Kurtlar Vadisi Türkiye'de abisi olmadan, sokaklarda iş yapamaz durumlarından bugün demokrasinin olduğu daha huzurlu bir yere geldik. Artık günümüzde dış mihrakların parmakları, itelemeleriyle bazı şeyler olmakta. Bizi birbirimize düşürüp, bu ülkeyi bölme çabasında olduklarını artık herkes fark ediyor. Biz bölünmeyeceğiz. İnşallah bölünmeyiz. Kurtlar Vadisi yıllarca bu milli çizgide devam etti."

"KAFASINA SIKIYORUZ"

Konuşmaların ardından soru ve cevap bölümüne geçildi. Sorular kısmında Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Genç Liderler Yönetim Kurulu Üyesi Enes Temel, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'a "Sizin organizasyonlarda sorunlar çıktığında nasıl hallediyorsunuz" diye sordu. Şaşmaz buna esprili dille "Kafasına sıkıyoruz" yanıtı salondakiler kahkahalara boğuldu.

"SORUNLARIMIZIN SIKIN KAFASINA GİTSİN"

Sözlerine devam eden Necati Şaşmaz, "Ama kişilerin kafasına değil, sorunların kafasına sıkıyoruz. Kriz yönetimi çok önemli bir yönetimdir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi kaldırıldığında her şeyimiz ortada kalmış ve bir şey yapmak zorundasınız. Hayatınızın dönüm noktaları bu kriz yönetimleri ile başlar. Size bir sorun geldiğinde o sorunun özüne inmek zorundasınız. O sorun geldiği sırada şiddetlidir siz o anda ondan başka bir şey göremezsiniz. Eğer sorunun özüne inerseniz. O sorunu çözebilirsiniz. Sorunlarımızın sıkın kafasına gitsin" diye konuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap