SON DAKİKA

Haber > Magazin > Hülya Avşar'dan ortalığı karıştıracak sözler!

Hülya Avşar'dan ortalığı karıştıracak sözler!

24 Ocak 2021 Pazar - 09:48

Hülya Avşar, yıllardır magazin gündeminde konuşulan “Şampiyon belli, ikinci kim?” sözüne yenisini ekledi. Oyuncu söylediği sözlerle dikkat çeken göndermede bulundu.

Fox TV'de şubat ayında yayına başlamaya hazırlanan Masumiyet dizisinde başrolü Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır'la paylaşan Hülya Avşar basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Hülya Avşar, yıllardır magazin gündeminde konuşulan “Şampiyon belli, ikinci kim?” sözüne yenisini ekledi. 

Oyuncu, “Vallahi ben bayağı bir tur atıyorum. Ne derler ona jokey mi? Kendini geliştireceksin, geliştirdikçe de bu tur bindirmeye düşüyor. Şimdi kaçıncıyı dönüyorum, bilmiyorum ama açıkçası bu şeyleri de özlemişim” diyerek, göndermede bulundu.

Koronavirüs aşısı yaptıracağını ifade eden Avşar, “Sırası geldiği zaman olacağım. Her şeyden önce psikolojik anlamda bile insanı rahatlatan bir şey olduğunu düşünüyorum” diye konuştu. 
Kızı Zehra’nın 23’üncü yaş gününü ailece kutlayan oyuncu, “Onlar büyüsün biz de yaşımızı alalım. Kısmetlerinde ne varsa; evlenip, çocuk yapsınlar. Tadını çıkarmak lazım” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap