SON DAKİKAHaber > Magazin > 'Geçirdiğim kaza aklımdan çıkmıyor'

'Geçirdiğim kaza aklımdan çıkmıyor'

21 Mayıs 2024 Salı - 09:18
İki kez Akademi Ödülü adaylığı kazanan Jeremy Renner, 2023'ün ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan oyuncu, yaşadıklarının aklından hiç çıkmadığını itiraf etti.

'Mission: Impossible' (Görevimiz Tehlike) serisinde 'William Brandt' karakterine hayat veren, Marvel Sinematik Evreni'nde ise 'Avengers' (Yenilmezler) serisinde 'Hawkeye'i canlandıran Jeremy Renner, geçtiğimiz sene evinin önünde ölümden döndüğü bir kaza geçirmişti.

Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan 52 yaşındaki oyuncu, helikopterle hastaneye kaldırılmıştı. 30'dan fazla kemiği kırılan ve ciddi göğüs travması yaşayan Renner, uzun süre hastane tedavi gördüş, daha sonra evinde fizik tedaviye devam etmişti.

"KAZA AKLIMDAN ÇIKMIYOR"

Kazadan bir yıl sonra 'Mayor of Kingstown' dizisinin üçüncü sezonu için setlere dönen Renner, yaşadıklarının aklından hiç çıkmadığını itiraf etti.

 


Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap