SON DAKİKA

Haber > Çukur'un galasında olay çıktı!

Çukur'un galasında olay çıktı!

12 Haziran 2018 Salı - 11:48

Dün akşam sezon finali yapan Çukur dizisi için, Tohum Otizm Vakfı yararına bir gala gecesi düzenlendi. Düzenlenen gala gecesinde bir anda çığlıklar yükselmeye başladı. Kimse ne olduğunu önce anlamadı. Gerçek ise daha sonra ortaya çıktı.
Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur, dün akşam Tohum Otizm Vakfı yararına düzenlenen, muhteşem bir gala ile sezon finali yaptı. Galanın yapıldığı salon tıklım tıklımdı. Düzenlenen gala gecesinde bir anda çığlıklar yükselmeye başladı. Kimse ne olduğunu önce anlamadı. Gerçek ise daha sonra ortaya çıktı.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizisi Çukur’un dün akşam yayınlanan sezon finali bölümünün, Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan galasında olay çıktı. Bir anda çığlık sesleri yükselmeye başladı. Salonda bir anda panik havası esti.
Çok sayıda davetlinin katıldığı galada çığlık sesleri yükselince, insanlar panik içinde çığlıkların geldiği yere koşmaya başladı. Yarıda kesilen galada ambulans çağrıldı ve bir davetlinin baygınlık geçirdiği bilgisi geldi.
KATLİAM GİBİ SEZON FİNAL; Çukur'un dün yayınlanan 33. bölümünde katliam gibi bir sezon finali ekrana geldi. Medet karakterini canlandıran Mustafa Kırantepe, silahlı saldırıya uğrayan Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil) ile Saadet'i (Boncuk Yılmaz) kurtarmak isterken hayatını kaybetti. Avukat Nazım ( Ahmet Tansu Taşanlar) zehirlediği kardeşi Emrah'ın (Alperen Duymaz) ihaneti ile vurularak öldürüldü. Böylece iki kardeş de Çukur'a veda etmiş oldu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap