SON DAKİKA

Haber > Magazin > Cansu Dere aldatıldı mı?

Cansu Dere aldatıldı mı?

01 October 2020 Thursday - 14:33

Etiler'de bir restoran çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Cansu Dere, "Rol gereği aldatılan bir kadını oynuyorsunuz, sizin de başınıza geldi mi" sorusuna yanıt verdi.

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde Etiler'de bir restoran çıkışı görüntülenen oyuncu Cansu Dere "Rol gereği aldatılan bir kadını oynuyorsunuz, sizin de başınıza geldi mi" sorusuna "Elbette, tabii ki ama tepkiler aynı değildir" diye yanıt verdi.
 
Rol aldığı yeni dizi 'Sadakatsiz' dizisi hakkında da konuşan Dere, "BBC'nin orjinal bir işi. Biz de Türkiye'ye uyarlıyoruz. İlgi çektiyse ne güzel. Değişik bir şeyler yapıyoruz. Çok da konuşmak istemiyorum. Setimiz çok keyifli" diye konuştu.  

Dere, "Rol gereği aldatılan bir kadını oynuyorsunuz, sizin de başınıza geldi mi?" sorusuna "Elbette, tabii ki ama tepkiler aynı değildir" dedi.
 
"Peki aldatıldığınızı ne yoluyla öğrendiniz?" sorusuna ise, "Yok o kadarını nasıl söyleyeyim şimdi ama tepkiler ayrıdır. Oynadığım karakterle benim tepkiler farklıdır. Orda bir çocuğumuz vardır" ifadelerini kullandı.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap