SON DAKİKAHaber > Magazin > Burcu Esmersoy'un gençlik sırrı mutlu evlilik!

Burcu Esmersoy'un gençlik sırrı mutlu evlilik!

18 Nisan 2024 Perşembe - 09:27
Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Nazım Akmandil ile geçtiğimiz eylül ayında nikâh masasına oturan sunucu Burcu Esmersoy, önceki gece bir etkinlikte sunuculuk görevini üstlendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, genç kalmasının sırrının mutlu bir evlilik olduğunu söyleyerek; çarpıcı bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz sene Nazım Akmandil ile dünyaevine giren ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önceki akşam bir otelde gerçekleşen ve dijital içerik üreticilerinin ödül aldığı NO7 Influencers Awards'da sunuculuk yaptı.

Etkinlikte gazetecilerle bir araya gelen 47 yaşındaki Esmersoy, genç kalmasının sırrının mutlu evlilik yapmasında gizli olduğunu söyledi. Esmersoy, eskiden daha endişeli ve gergin olduğunu, evlendikten sonra hayatının gözle görülür şekilde değiştiğini de sözlerine ekledi.

"ÇOK İYİ BAKILIYORUM, ÇOK İYİ SEVİLİYORUM"

Ünlü isim, kendisinden 16 yaş küçük eşi Nazım Akmandil'den övgü dolu sözlerle bahsederek; şöyle konuştu:

Çok mutluyum, bunun çok etkisi. Çok iyi bakılıyorum, çok iyi seviliyorum. Eski Burcu ile karşılaştırdığımda biraz daha endişeli ve biraz daha gergindim. Şimdi çok daha rahatım, mutluyum.


 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap