SON DAKİKAHaber > Magazin > 'Boşanma' sorusuna kaçamak cevap!

'Boşanma' sorusuna kaçamak cevap!

23 Mayıs 2024 Perşembe - 14:36
Yıl sonra yeniden bir araya gelerek 2022'de evlenen Ben Affleck ile Jennifer Lopez'in, boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edildi. Yeni filmi için düzenlenen bir panele katılan JLo, 'ayrılık' sorusundan kaçamadı.

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları 'Gigli' filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003'te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021'de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden 'Bennifer', temmuz ayında Las Vegas'ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

"BOŞANMAYA DOĞRU GİDİYORLAR"

Özel hayatıyla konuşulmaya devam eden ünlü çiftin, Lopez'in 2024 Met Gala'ya tek başına katılmasını ardından boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edilmişti. Hatta Lopez, Met Gala'nın ardından yeni filmi 'Atlas'ın galasına da yanında eşi olmadan katılmıştı.

Page Six'e konuşan bir kaynak; Ben Affleck'in şarkıcıyla başarısız evliliği konusunda 'aklının başına geldiğini' ve 'boşanmaya doğru gittiklerini bildiğini' söylemişti.


BEN AFFLECK SORUSUNA KAÇAMAK CEVAP!

Jennifer Lopez, son olarak yakında gösterime girecek filmi 'Atlas' için Mexico City'de düzenlenen bir panele katıldı.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap