SON DAKİKAHaber > Magazin > Bana ilham veren en büyük güç kaynağım kızım!

Bana ilham veren en büyük güç kaynağım kızım!

14 Haziran 2024 Cuma - 09:12
Gupse Özay ile Barış Arduç, 'Deliha' filminin setinde başlayan ilişkilerini 2020 yılında nikâh masasına taşımış, 2022'de kızları Jan Asya'yı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftten L'Officiel Arabia dergisine kapak olan Arduç, baba olmakla ilgili konuştu.

'Deliha' filminin setindeki arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, birlikte geçirdikleri altı yılın ardından Temmuz 2020'de Çeşme'de dünyaevine girmişti.

Mutlu evlilikleri devam eden ikili, 2022 yılında ise ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Oyuncu çift, kızlarına Jan Asya adını vermişti.

"ÇOCUĞUM BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR AYNA"

36 yaşındaki Barış Arduç, son olarak L'Officiel Arabia dergisine kapak oldu. Yakışıklı oyuncu, baba olmakla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Artık çocuğum benim için çok büyük bir ayna" diyen Arduç, sözlerine şöyle devam etti:


Onun yüzünde kariyerimin ne kadar iyi gittiğini, onu ne kadar mutlu ettiğini görebilmek galiba günün sonunda alabileceğim en büyük ödül. O yüzden bana ilham veren en büyük güç kaynağım şu anda kızım.

"DÜNYANIN EN HOŞ KADINIYLA BERABERİM"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda katıldığı bir lansmanda "Yakışıklılığınızın dezavantajını daha çok Gupse Özay görüyordur" yorumuyla karşılaşan ünlü isim, "Esasında ben dünyanın en hoş kadınıyla beraberim" ifadelerini kullanmıştı.

Milliyet

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap