SON DAKİKA

Haber > Magazin > Aleyna Tilki'den Eurovision açıklaması!

Aleyna Tilki'den Eurovision açıklaması!

22 Haziran 2021 Salı - 09:21

Aleyna Tilki, Türkiye'nin Eurovision'a katılması için girişimde bulunmasının ardından kendisine gelen sorular karşısında açıklama yaptı.

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin Eurovision’a katılımı konusunda harekete geçtiklerini açıkladı.

Avrupa Yayın Birliği'nin yeni Başdanışmanı Martin Österdahl’dan bahseden Eren, "Eurovision’un başına Kuzey Avrupa’dan çok iyi biri geldi. Bence bu sene çok başarılıydı. Uzun zaman sonra güzel bir yarışma yaptılar. Yeni gelenle bizim arkadaşlar görüşmeye başladı. Ne olur bilemem" ifadelerini kullandı.

Bu açıklamanın ardından takipçilerinden Eurovision ile ilgili sorular alan 21 yaşındaki Aleyna Tilki, hayranlarına yanıt verdi.

Eurovision'a katlmak istemediğini belirten Tilki, "Çünkü ben Avrupa’da, Türkiye’yi Türkiye’nin lokal bir şarkıcısı olarak temsil etmek istemiyorum. Ben Türkiye’yi global bir şarkıcı olarak tüm dünyada şampiyonlar liginde temsil etmek istiyorum. Çünkü o ligdeki prodüktörlerle çalışmaya başladım bile" dedi.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap