SON DAKİKA

Haber > Var ile bile var olamadılar!

Var ile bile var olamadılar!

23 Eylül 2018 Pazar - 09:25

Trabzonsporluların futbol adına sergilemeye çalıştıkları oyun, tam tamına “İşimiz Allah’a kaldı” dedirtecek türden idi. Ama son uygulama ile bunun yerine Göztepe karşısındaki oyuna “VAR ile bir var olamayan bir Trabzonspor” demekten başka bir şey kalmadı! Düşünün ki, 2 maç öncesinin Galatasaray’ın mağlup eden koskoca Trabzonspor’unun yerinde önce Alanya, ardından da Göztepe karşısında yeller esti durdu. O zaman benim bile “yıldızlı 10” verdiğim Galatasaray karşısında oynanan futbolun güzelliğinin nedenini 2 maç ile iyice anladık! Nedeni, GS’nin tarihinin en kötü oyununu sergilemesi idi demek ki!

Göztepe karşısında ilk yarıda rakip ceza sahasına tek orta 22’inci dakika da yapıldığına, ilk şut 28’de atılabildiğine, tek tehlikeli atak da aklı ile ayaklarının dengesindeki bozukluk gitmemiş olan Burak’ın ayağından “aheste çek kürekleri mehtap uyanmasın” şarkısını söylercesine “sessiz sedasız ve de tın tın” penaltı vuruşu meydana geldiğine göre, hangi Trabzonspor’un, hangi çabasından, hangi futboldan söz edeceksiniz?

Bu yarıda kelimenin tam anlamı ile Göztepeli Yasin, Trabzonspor’un ruhuna Kur’an’da ismi ile aynı olan Sure’yi okudu.

“Artık gol kurtarmaktan bıktım” diyen kaleci Onur’dan tutun da, “Gerçekte hazır değilim ama oynamam lazım” diyen Burak’a, en başta da teknik sorumlu Ünal Karaman’a kadar Trabzonspor’un cümlesinde futbol adına “doğrular ve güzellikler” hanesine “VAR” ile bile kayıt edilebilecek bir kazandırıcı hareket bulunmadığına göre, fazla uzatmaya gerek yok.

“VAR ile bile var olamayan bir Trabzonspor izledik” diyerek gerçeklerle yüzleşelim, olsun bitsin! Ama bu o kadar kötü bir gerçek ki; kabullenmek inanın çok ama çok zor geliyor!

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap