SON DAKİKA

Haber > Saldım çayıra...

Saldım çayıra...

11 Şubat 2019 Pazartesi - 09:33

Bizim takım maça gelmemiş. Hiçbiri daha önce bu derece verimsiz kalmamıştı. Gözlerinde büyüttüler rakibi. Avrupa şampiyonu Galatasaray değil ki bu unuttular belli ki. İlk maçtaki futbol dersini. 
 
Eksik fazla değil mesele kendi gibi davrandı bizimkiler bir kere dahi sıkıştırıp top kapamadık. Göz markajıyla futbol olur mu? Çok kolay girdiler içimize hiç rahatsız edilmeden Arda çocukla şut çalıştılar. 
 
Devre arası da bir şey katmadı. O kötü Galatasaray çok rahat kazandı. Kim anlar ne faydası olur bilmem ki. İşin doğrusu sistemli, kurallı oynamıyor Trabzonspor. Anlık performanslara göre şekilleniyor oyun. Tüm takım kalenin önündeyken bu pozisyonları veremezsin. Savunamayan hiçbir takım maç kazanamaz. Hücum işi de saldım çayıra. Nwakeme şapkadan tavşan çıkaracak ya da bir başkası... Hareket tercihleri hep bireysel ne bir kenar hücumu, ne merkezden, bindirmeler, araya, arkaya... Birlikte becerdikleri bir şey yok. Bu şekil bir şey üretmez olacak diye beklediklerimizi de gün gün yok eder. Ne Yusuf kalır ne Ömür ne de bir başkası. 
İki kötünün oyununu cesareti olan kazandı. Galatasaray'ın en faydalı elemanı hakem  Ümit Öztürk'tü. İkinci sarıdan Cagne'yi atmalıydı hiç tartışmasız Ekuban'ın pozisyonu penaltıydı.  
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap