SON DAKİKA

Haber > ONURLARIN EN BÜYÜĞÜ

ONURLARIN EN BÜYÜĞÜ

23 Nisan 2018 Pazartesi - 09:44

Genç bir ekibe, inançlı bir kadroya, kendi ayakları üzerinde durmaya kararlı bir topluluğa güvendiğinizde başarılı olmamak mümkün değildir.

Karadeniz gazetesi TEK-ART Holding bünyesine katıldıktan sonra bu inancı hep taşımıştır.

Genç ve dinamik zihniyetle tecrübeyi kaynaştırarak Türkiye’nin en büyük bölge gazetelerinden biri olan Karadeniz, bulunduğu yerden daha büyük başarılara doğru kendine yol çizmiştir.

Karadeniz gazetesi kendine güvenerek, okuyucusunun genel taleplerini iyi tahlil ederek önce Türkiye’nin çıkarlarını, sonra bölgenin haklarını koruyarak bu günlere geldi.

Buradan siz değerli okurlarımıza, bizi sahiplenen bütün hemşehrilerimize şunu hatırlatmak isterim:

Tüm bu başarıların ardında elbette sizin hiçbir beklenti içerisinde olmadan gazetenize sahip çıkmış olmanız yatmaktadır. 

Eğer siz Karadeniz gazetesine sahip çıkmasaydınız, onu kendinizden bir parça olarak görmeseydiniz, ona yol göstermeseydiniz, gücünüzle bize destek olmasaydınız Karadeniz gazetesi bu kadar güçlü olamazdı.

O nedenle, gazeteleri yücelten okuyucusudur gerçeğini bir kez daha ispatladınız. Türkiye’nin her yerinde Karadenizli var. Her yerinde Karadeniz okunuyor. Ve her yerinden gazetemizle ilgili önerilerinizi dinliyoruz.

Ne mutlu bize! 

Böyle topluma, okuyucusuna ve bölgesine mal olmuş bir gazetenin imtiyaz sahibi olmak mutluluğunu ve onurunu bana yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Karadeniz gazetesi bu ülkenin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan yayıncılık anlayışından asla ödün vermeyerek sizlerin sesi olup hizmet vermeye devam edecektir.

Yazılı ve görsel medya organlarımızın hiç kimseye diyet borcu yoktur.

Hiç kimseye ön yargılı bakmaz.

İnsanların ve toplumların değer yargıları ile oynamaz.

Karadeniz gazetesinin 40. şeref yılına girdiği şu günlerde sizlerin büyük destek verdiği ve gerçek sahibinin sizler olduğuna inandığım bu gazete yine sizlerle daha büyük başarılara koşacaktır.

Yılmaz ailesinin tüm fertleri olarak siz değerli okurlarımızın Karadeniz gazetesine karşı göstermiş olduğu sahiplenme duygusundaki kadirşinaslığa da özellikle teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap