SON DAKİKA

Haber > Hatalardan ders alınmalı

Hatalardan ders alınmalı

21 Kasım 2017 Salı - 08:10

İşte bu bizim istediğimiz Trabzonspor. Arzulu, istekli, kazanma hırsı bizi sevindirdi. Demek ki istenilince oluyor. Fakat biz bunları görünce rehavete kapılmayacağız.

Çünkü hatalar galibiyetlerle tespit edilmelidir. Bu maçtaki hataların tekrarı olmadığı zaman Trabzonspor’umuz istediği hedefe varmış olur.

Rıza hoca, senin gelmeni isteyenler arasında başta olanlardanım. Ama biz Trabzonspor’umuz için, yapılan yanlışları görmezlikten gelemeyiz.

Taşlar halen yerine oturmadı. Değişikliklerdeki yanlışlar bize pahalıya mal olabilirdi. Birinci yanlışlık; bu takıma transfer yapılmasını istiyorsun.

Benim görüşümce hiç gerek yok. Çünkü bu takım lider Galatasaray’ı yendi; Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir'le deplasmanlarda oynadığı maçlarda hatalardan dolayı galibiyetler kaçırıp berabere kalıp puanlar aldı.

Burada iyice düşünülmeli. Elde olan, hak eden gençleri cesaretli olarak oynatıp neticeye gitmeli. Çünkü aldığımız yanlış transferler elimizde patladı, bunlardan kurtulup kendi yöremize dönmeliyiz, ben şahsen bu düşüncede olduğuna inanıyordum. Osmanlıspor maçında yapılan yanlış değişikliklerden çok iyi ders çıkarman gerekir.

Abdülkadir’in küstürülmeden bu takımda kazanılması, Yusuf Yazıcı’nın çok ters bir durum olmadan oyun sonuna kadar takımda tutulması gerekir. Burak’ın artık kenarda değil ortada oynaması lazım, kenarda olduğu zaman onu kaybetmiş oluruz. Nitekim buna dikkat edilirse, ortaya geçince maça damgasını vurdu.

Bero’ya verdiğin şansları Abdülkadir’e versen, maçların kaderini değiştirebilecek futbolcu sonuçta. Bunların üzerinde durup daha iyisini yapmaya çalışacağına inanıyor, bütün kalbimle başarılı olmanı diliyorum. Her şey Trabzonspor’umuz için.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap