SON DAKİKA

Haber > Bitti de kurtulduk!

Bitti de kurtulduk!

19 Mayıs 2018 Cumartesi - 05:25

Şu halde altyapı bebelerini neden kullanmaz Trabzonspor anlamış değilim. Bir iddian kalmamış, yeni sezon için dene, test et kendini. Her rakipten üç beş yiyen Karabük karşısında kuruma hizmet et bari! Dahası Bero neden oynar? Kucka, Damdoy, Novak ya da bir başkası. Al Yusuf Yazıcı'yı, Abdül ve Okay'ı sıfır kadro. Devreye çıkmadan düşen Karabükspor futbolcularından bir farkları yok. Son puanını bizden almıştı Karabük. Kaleci Uğurcan maçı kurtardı desem yeridir. İki farklı öne geçebilirdi Karabük...

Tekniği, taktiği ne diyeyim! Oturmuş, dengeli hareket eden bir takımımız olsun isterdim. Savunması, orta saha organizasyonu, hücum zenginliği olan bir Trabzonspor olsun beklerdim. Allah yolunu açık etsin Rıza hocamız öyle bir şey bırakmadı. Yeni gelecek olan her şeyi yeniden kurmak zorunda. Formanın ağırlığı, saha avantajı, futbolcuların canının istediği kadarla seneyi tamamladık. 

Ekonomik sıkıntılar arasında, kaçmak için plan yapan sahte yıldızlar, şunlar kadar oynamaya ne var diye diye içi yanan memleket evlatları tatile girdik. 

Beşincilik parası, galip gelmenin 2.2 milyonu akşamın karı oldu. Planlanmış bir şey değil, kendiliğinden oluştu. Saha içi mecburiyetlerden Pereira sağ açığa geçti gol attı. Hocanın sağ sol açık oynatmak için zorladığı Yusuf ortaya koşacak fırsat bulduğunda gol buldu, kaçırdı. Başka da akılda kalan, Damdoy'un kaçırması daha zor pozisyonlarda topu dışarı atması. 

Ağaoğlu ve yönetimi çok zor bir iş aldı. Sıkıntılı bir durum. Ne desen tam tersi olabilir. En iyiyi yapma ihtimalinden, en kötü olasılığa kadar her şeyi üzerinde barındıran bir fuıtbolcu topluluğu... Şu an için bu yükü kaldıramayacağı net anlaşılan teknik adama veda etmiş olmak artı değer yazabilir. Eldeki milyonluk defolu futbolcu tipleri ne edeceğiz? Allah yardımcımız olsun.

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap