SON DAKİKA

Haber > Karadeniz > Yavru vatana seferler başladı

Yavru vatana seferler başladı

15 Temmuz 2016 Cuma - 08:49

Ordu-Giresun Havalimanından gelecek ay itibarıyla Kıbrıs seferlerinin başlayacağı bildirildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, daha önce İstanbul, Ankara ve İzmir'e karşılıklı seferler düzenlendiğini, Antalya seferlerinin de 11 Temmuz'da başladığını belirtti.

Antalya'nın ardından sefer düzenlenen il sayısının dörde çıktığını ifade eden Yılmaz, Antalya kalkış saatinin 07.30, Ordu-Giresun kalkış saatinin 9.30 olduğunu, Anadolu Jet tarafından düzenlenen seferlerin pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri yapıldığını anımsattı. 

Yılmaz, Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Pegasus'la Kıbrıs'a direkt seferlerin de 3 Ağustos'ta başlayacağının ifade ederek, "Çarşamba, cuma ve pazar günleri Ordu-Giresun Havalimanından Kıbrıs ile karşılıklı uçuş seferleri gerçekleştirilecek. Kıbrıs-Ordu, Giresun kalkış saati 10.40, Ordu, Giresun-Kıbrıs kalkış ise 12.45 olarak belirlendi. Cuma ve pazar günleri ise Ordu-Giresun kalkış 10.05, Kıbrıs kalkış saati ise 12.05 olarak ayarlandı." değerlendirmesinde bulundu.  Yılmaz, 19 Temmuz'da Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'dan kalkan ilk Arap turist uçağının Ordu-Giresun Havalimanı'na ineceğini de belirtti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap