SON DAKİKA

Haber > Karadeniz > Trabzonsporlu çocuk büyüklere ders verdi! Provokatörlerin zoruna gitti!

Trabzonsporlu çocuk büyüklere ders verdi! Provokatörlerin zoruna gitti!

23 Ekim 2019 Çarşamba - 14:39

Samsun’da köy okullarında Samsunspor forması dağıtıldı. İyilikten maraz çıkaranlar sosyal medyada yine rahat durmadı…

Özel bir Vakıf tarafından Samsun’un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaylageriş, Sarıyurt Ali Osman Gür ve Yağbasan İlkokullarında eğitim gören miniklere spor sevgisini aşılamayı ve kendi şehirlerinin takımı olan Samsunspor ile bağ kurmalarını amaçlamak için Samsunspor forması hediye edildi. Ayrıca minikler aileleri ve öğretmenleriyle birlikte maça davet edildiler.

Forma dağıtım töreninde ise ilginç anlar yaşandı. Trabzonspor formasıyla okula gelen bir öğrenci, forma dağıtımı sırasında dikkatlerden kaçmadı. Forma dağıtan vakfın yöneticileri minik taraftara Samsunspor forması giyip giymeyeceğini sordu. Aldıkları cevap ise “Biz kardeş takımız. Giymek istiyorum.” cevabını alınca formayı giydirdiler.

Provokatörlerin zoruna gitti

Forma dağıtım töreninde yaşananlar, kendini taraftar sanan ve sosyal medya hesabı yöneten bir kısım provokasyon hesapları tarafından kabullenilemedi. İlkokul çağındaki çocuğun gösterdiği centilmenliği bile kabullenemeyen hesaplar, sosyal medyadan hakaret dolu bir biçimde Trabzonspor düşmanlığı yaptılar.


 

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Süper lig kaldığı yerden devam etmeli mi?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap