SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Trabzon'da koronavirüs vakaları patladı! İşte son durum

Trabzon'da koronavirüs vakaları patladı! İşte son durum

10 Ağustos 2020 Pazartesi - 13:01

Trabzon’da koronavirüs tedavisi gören kişi sayısındaki artış hızla sürüyor...

Koronavirüs salgını dünyayı etkisi altına alırken pandeminin Trabzon’daki yansımaları da gün geçtikçe artıyor. Trabzon’da birçok hastanede koronavirüs testi pozitif çıkan hastalar tedavi edilirken bazı hastaların takibi ise evlerinde yapılıyor. Koronavirüs testleri pozitif çıkan 200 hastanın evde takip edildiği, hastanede tedavi görenlerin sayısının ise 400’ü bulduğu öğrenildi. Trabzon’da bugüne kadarki toplam vaka sayısı ise 2000’i buldu. (61saat)

Beğendim
5
Sevdim
6
Beğenmedim
29
Üzgün
32
İnanılmaz
43

Yorumlar


550

Necmettin
4 gün önce
Karadeniz gazetesi sizi kiniyorum karaktersizsiniz
?
6 gün önce
bizim millete az bile....poliside hastane görevliside bizim milletten.....sanki inat için yapıyorlar......
Murat 69
6 gün önce
Tıpkı Bayburtta olduğu gibi dışarıdan gelenlerin artırdığı sonucu çıkıyor. Buna dikkat edin şehirlerarası yolculuklar kısıtlanmalı
Maçka
6 gün önce
Evet evet ver gazi ki ülkeyi yine kapatsınlar siz de Reyting yapıp para kazanın.Bu devlet en büyük yanlışı doktorların ve bu basının aklına uyarak ülkeyi kapatarak yaptı.Hem ülkeyi batırdı,hem de hastalığı bitiremedi.Dolar kaç oldu beyler haberiniz var mı?Hala ülkeyi kapatalım diyenlere söylüyorum 1 ayda batarız.Sonra bu milletin önünde kimse duramaz.Millet bu tantanalarınızdan bıktı artık yahu.Ülke batar ülkeeeeee.
adam
5 gün önce
ülkenin batmasının sebebi corona virüsmüş gibi konuşanlar var.Gülüyorum sadece :D.Ülke 2014 yılından beri çakılıyor.Üretim yok üretim.Bir ülkenin parasının değerini üretim belirler.Gidip müteahhitlere sabah akşam bina yaptırıp yol yapmakla olmaz.Veya doları baskılamak için merkez bankasından 2 yıl içinde 90 milyar dolara yakın para satmakla olmaz.Karşılıksız TL basmakla olmaaaaz olamaz.
Fatih
26 gün önce
ilk önce Hastaneleri dezenfekte edin Pandemi Hastanesi olan Kanuni hastanesinin içi hiç temiz degil ve dezenfekte edilmiyor. Kasustu pandemi hastanesinde guvenlik temizlik elemanlari maske bole kullanmiyor. Siz ilkonce kendinize bak8n sonra vatandasi uyarin
B.Ç
1 ay önce
Kimse uyarılmıyor ki herkes herşey normale dönmüş gibi maskesiz çıkıyor geziyor tüm şehir toplanmış sahilde
E.c
1 ay önce
Artar tabi daha da artacak polis bile umursamıyor artık vatandaş maskesiz meydan sahil adam kaynıyor nolcak başka ?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap