SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Trabzon'da hastanede çalışan 120 kişi koronavirüse yakalandı!

Trabzon'da hastanede çalışan 120 kişi koronavirüse yakalandı!

19 November 2020 Thursday - 09:52

Trabzon’da koronavirüs vakaları hızla artarken koronavirüs ile mücadele eden hastanelerin başını çeken Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden koronavirüse yakalanan çalışan sayısı ortaya çıktı.

Koronavirüs sürecinde Trabzon’da pandeminin merkezi seçilen Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’de görevlilerin koronavirüse yakalandıkları otaya çıktı. Tüm vardiyalar ve ek hizmet binaları ile birlikte toplamda 3000 çalışanı olan Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor, temizlik görevlisi, hemşire, güvenlik görevlisi ve sekreter başta olmak üzere toplamda son haftalarda 120 kişinin koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Koronavirüs test sonuçları pozitif çıkan çalışanların evde karantinaya alındığı kaydedildi. Öte yandan yetkililer zorda kalmadıkça hastanelerin tercih edilmemesi yönünde tavsiyelerde bulundu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Hacı
2 ay önce
bu süreçte en çok çalışan ve yıpranan sağlık, emniyet ve güvenlik güçlerimizdir, Allah yardımcınız olsun, sağ olun var olun her zaman yanınızdayım aman aman siyaset ve siyasilerden uzak durunuz.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap