SON DAKİKA

Haber > Trabzon ve Rize etle tırnak gibidir

Trabzon ve Rize etle tırnak gibidir

Karadeniz Özel

27 Mayıs 2019 Pazartesi - 12:24

Maçta sonra attığımız mizahi başlık eğer Ç.Rizespor camiasını ve taraftarlarını üzmüşse affola! Biz kendimizi Trabzonspor ve Rizespor camialarının birer ferdi olarak görüyoruz.

Trabzonspor maçından sonra attığımız manşet, iki takımın bir ailenin fertlerinin olduğunu, abi kardeşliğini anlatmak açısından, ligin de son maçı olması nedeniyle bir mizahi başlıktı.

Benzer başlığı Rizespor da kazanmış olsaydı kullanacaktık. Çünkü iki kulüp bizim için et ve tırnak gibidir. Hiçbir şekilde ayrılmaz bir bütündür.

Tabii ki rekabet olacaktır. Zaman zaman bir ailenin içinde kırgınlıklar da yaşanabilir. Ama bunlar, aileyi hicbir zaman bölemez, parçalayamaz, bütünlüğüne zarar veremez.

Karadeniz Gazetesi de bu ailenin sesi, kulağı ve dili olarak önemli bir parçasıdır. İki kulübün de hakkını hukukunu her zaman koruyup kollamasını bilmiştir. Bundan sonra da aynı cizgisinde devam edecektir.

Attığımız başlık belli ki ailemizin Rize kanadında üzüntü yaratmış. Ancak şu bilinsin ki; biz Karadeniz Gazetesi olarak her zaman, her koşulda Rizespor’un, Trabzonspor’un, tüm Karadeniz takımlarının yanındayız. Aksini düşünme kabesle iştigaldir.

Karadeniz Gazetesi olarak 41 yıl önce yola çıkarken gücümüzü aldığımız en önemli şeylerden biri olarak Rize şehri ve Rizespor taraftarları olduğunu biliyoruz. Bu desteğe hiçbir zaman ihanet etmeyiz. Varsa bir hatamız özür dilemesini biliriz. Özür dilemekten de gocunmayız.

Yeşil-mavili taraftarlarımızın ve camianın gönlü rahat olsun. Ellerinde tuttukları bu gazete bizim değil onların eseridir.
Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Oktay Turan

23 gün önce

AİLE İÇERİSİNDE ANNE BABA VE KARDEŞLER GÜL GİBİ GEÇİNEMEZLER TRABZON VE RİZE DE AYNIDIR BEN TRABZONLUYUM İKİNCİ TAKIMIMDA RİZEDİR BİZLERE İSTANBUL İYİ GELMEZ ÇÜNKÜ HİLE YAPMASINI DA BİLMEYİZ

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap