SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Trabzon bunu konuşuyor! 50 günde bin 633 sürücüye ceza yazan fahri müfettiş

Trabzon bunu konuşuyor! 50 günde bin 633 sürücüye ceza yazan fahri müfettiş

24 Haziran 2021 Perşembe - 14:27

İlde müdürü olduğu iş yerinin önünde oturan fahri müfettiş, önünden geçen araçlara emniyet şeridini ihlal ettiği gerekçesiyle yazdığı cezalarla sürücüleri isyan ettirdi.

Trabzon'da fahri müfettiş kenti karıştırdı...

Akçaabat istikametinden Haçkalı Baba Hastanesi kavşağına yaklaşırken, yolun sağ şeridine geçip Düzköy yolu istikametine dönen veya yolu Trabzon istikametine devam eden sürücülere, emniyet şeridini ihlal etmekten ceza yazıldı.

Ceza sürücülere tek tek tebliğ edilince şikayetler arttı.

50 GÜNDE BİN 633 CEZA

Ceza yiyenler yolun emniyet şeridi olmadığını sağa dönüş yolu olduğunu ileri sürerek itirazda bulununca, cezaları kimin yazdığı araştırıldı.

Fahri trafik müfettişi B.T.’nin, 50 günde bin 633 sürücüye ceza yazdığı ortaya çıktı.

GÖREVİNE SON VERİLDİ

Habertürk'ün haberine göre, her bir cezanın 1.339 TL olduğu belirlenirken, Ocak 2021 tarihinden itibaren fahri trafik müfettişi olarak görev yapan B.T.'nin, usulsüz ceza yazdığı gerekçesiyle görevine son verildi.

HaberTürk

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
1 ay önce
Bu adam kim tarafından nasıl fahri müfettiş oldu. o da araştırılmalı. Her şey gibi buradada eş-dost muhabbeti ve koşuşmuşluk var. Riyakat yok oldu. Yazık, yazık....
61ahmet61
1 ay önce
Doğrudur.Kuralsızlık kural haline geldi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap