SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Şehit Eren'in o paylaşımı 4 yıl sonra yeniden gündem oldu

Şehit Eren'in o paylaşımı 4 yıl sonra yeniden gündem oldu

25 Haziran 2021 Cuma - 13:14

TRABZON'da, 4 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül'ün (15), sosyal medya hesabından 24 Haziran 2017’de paylaştığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' sözleri, yıl dönümünde yeniden sosyal medyanın gündemi oldu. Binlerce kişi, ‘İyi ki varsın Eren’ paylaşımlarında bulundu.

Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateş sırasında, Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit olan Eren Bülbül’ün hayatını kaybetmesinin üzerinden 4 yıl geçti. Şehit olmadan önce sosyal medyadaki hesabında 24 Haziran 2017’de 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımının ortaya çıkmasıyla Türkiye’yi hüzne boğan Eren Bülbül, o paylaşımın yıl dönümünde yeniden sosyal medyanın gündemi oldu. Sosyal medya kullanıcıları Eren Bülbül'ün o sözlerini 'İyi ki varsın Eren' notuyla paylaştı.

Öte yandan TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de Twitter hesabından paylaşımda bulunarak, şehit Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’in hayatının sinema filmiyle beyaz perdeye taşınmasına ilişkin, “Eren Bülbül’ün hayatını anlattığımız sinema filmimizin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Unutmadık, unutmayacağız... İyi ki varsın Eren” notuyla paylaşımda bulundu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
KİN YUTTUK,KAN KUSTURACAĞIZ! ERENİMİZ MEZARINDA RAHAT UYUMASI İÇİN ; KATİLİ HDPKK LILAR İSTANBUL'DA RAHATÇA GEZEMEYECEKLER !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
EREN BÜLBÜL'ÜMÜZÜ UNUTMADIK,UNUTMAYACAĞIZ,UNUTTURMAYACAĞIZ !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
#İYİKİVARSINEREN !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
EREN BÜLBÜL'ÜN KATİLİ HDPKK 'DIR !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap