SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Eren Bülbül’ün üzerine kapanan Astsubay’ın vücudundan 41 kurşun çıkmış, şehit Eren’in bu paylaşımı Türkiye’yi ağlatmıştı

Eren Bülbül’ün üzerine kapanan Astsubay’ın vücudundan 41 kurşun çıkmış, şehit Eren’in bu paylaşımı Türkiye’yi ağlatmıştı

11 Ağustos 2020 Salı - 12:26

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Eren’i korumak için üzerine kapanan ve vücudundan 41 kurşun çıkan Şehit Astsubay Ferhat Gedik, 3.ölüm yıldönümünde anılıyor.

11 Ağustos 2017’de teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik’in bugün şehadetinin 3.yıldönümü.

ASTSUBAY’IN ÜZERİNDEN 41 MERMİ ÇIKMIŞTI

Trabzon’n Maçka ilçesinde meydana gelen olayda, Eren teröristlerin saklandıkları evi askerlere gösterirken teröristler tarafından ateş açılmış ve çıkan çatışmada Eren Bülbül ve Astsubay Ferhat Gedik şehit olmuştu. Çatışma esnasında Eren’i korumak isteyen ve üzerine kapanan Astsubay Ferhat Gedik’in vücudundan 41 kurşun çıkmış ve Gedik doğum gününde toprağa verilmişti.

PAYLAŞIMI YÜREKLERİ DAĞLAMIŞTI

Teröristler tarafından şehit edilen 16 yaşındaki Eren Bülbül’ün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda kullandığı “Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın” sözleri Türkiye’nin yüreğini dağlamıştı.

eren-bulbul-iyiki-varsin.jpg

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap