SON DAKİKA

Haber > Berat Albayrak: ''Trabzonspor'u en tepede görmek istiyoruz''

Berat Albayrak: ''Trabzonspor'u en tepede görmek istiyoruz''

06 Haziran 2019 Perşembe - 13:19

Trabzonspor bayramlaşmasında Başkan Ağaoğlu, Bakan Turhan ve Bakan Albayrak açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Kulübü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Bayramlaşmaya Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan da katıldı.

Törende ilk olarak Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu konuşarak  “Camia olarak birlik beraberliğimizin en üst seviyede olduğumuz bugünlerde hepimiz sloganımızda olduğu gibi yanyanayız. Önümüzdeki süreç oldukça önemli ve bu süreci sizin desteğinizle aşacağımıza inanıyorum. Herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu’nun ardından konuşan Bakan Turhan Bayramlaşmak için buradayız ve herkesin bayramını kutluyorum. Bizleri ve Trabzonspor’u bugün de yalnız bırakmadınız. Trabzonspor bu ülkenin medarı iftaharı . Sadece Trabzon’da değil, ülkenin dünyanın heryerinde taraftarı vardır. Yeni şampiyonluklar diliyorum ve herkese başarılar diliyorum” dedi.

TRABZONSPOR’U EN TEPEDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Son olarak Bakan Albayrak söz alarak “Ailemle bayramlaşmaya bugün Trabzon’a geldim. Öğrendim ki Trabzonspor’un bayramlaşması da bugün o nedenle burayı es geçmek olmaz. Trabzonspor bu şehir için çok önemli. Bu manada özellikle bu yıl Trabzonspor’un ortaya koyduğu performans, her şehirde her taraftardan yönetime hocamıza takımımıza müthiş bir teveccüh var. Trabzonspor bu sezon has Trabzonspor’un ruhunu tüm Türkiye’de layıkıyla gösteriyor. Oynadığı futbolla, yetiştirdiği genç futbolcularla örnek oldu. Bu yıl önemli bir yıl, inşallah geçen yılki performansın üzerine koyularak taraftarı olduğumuz Trabzonspor’u en tepede görmek istiyoruz. Trabzonspor bu yıl inşallah sadece Türkiye’de değil dünyada marka olma yolunda iyi bir yıl geçirir. “ şeklinde konuştu.
 
Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

erdoğan kartal

19 gün önce

eğer siyasiler bu takımdan elini çektiğinde veya çektirildiğinde neler olduğunu herkes görüyor ancak yanılmışız. sayın başkanın bakan karşılaması ancak utanç verici bir olaydır. şunu unutmamak lazım eğer sayın ağaoğlunu bakan veya millet vekilleri karşılasidi. sorun yok olmadı başkan sende çizdirdin karizmayı zaten utandığın yüzünden belli. siyasetten para gelecekse bu işten kimseye hayır gelmez.

Alet_etmeyin

20 gün önce

Trabzonsporumuzu siyasete alet etmeyin lütfen ? Bu kulüp ne zarar görmüşse siyasilerden görmüştür ?

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap