SON DAKİKAHaber > Trabzon > Başkan Genç'ten çay fiyatlarına indirim müjdesi

Başkan Genç'ten çay fiyatlarına indirim müjdesi

23 Mayıs 2024 Perşembe - 11:24
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, vatandaş odaklı yönetim anlayışıyla halkın sosyal yaşamını canlandırmayı hedefliyor. Başkan Genç, halkın rağbet gösterdiği yerlerdeki çay fiyatlarını 3 TL’ye düşürerek, halkın daha fazla keyifli vakit geçirebileceği alanlar oluşturuyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, şehir halkına yönelik yaptığı çeşitli yenilikler ve indirimlerle adından söz ettiriyor. Başkan Genç'in son müjdesi ise Ayasofya sahilinde , Atapark ve Fatih Parkı’nda çay fiyatlarını 3 TL’ye düşürmek oldu.

Amaçlarının Trabzon halkının daha rahat ve keyifli vakit geçirmesini sağlamak olduğunu ifade eden Başkan Genç, "Parklarımızda kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunarak, vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermek istiyoruz. Fatih Parkı, Atapark ve Ayasofya sahilinde çay, kivi, karadut, oralet ve kuşburnunun fiyatlarını 3 TL’ye indirdik. Böylelikle halkımızın buralarda farklı tatlardaki içecekleri daha uygun fiyata içmelerine olanak sağlamaya çalıştık." dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap