SON DAKİKAHaber > Trabzon > Azizoğlu 'Kapımız Herkeze Açık'

Azizoğlu 'Kapımız Herkeze Açık'

13 Nisan 2024 Cumartesi - 12:24
Sürmene Belediye başkanlığına rekor oyla seçilen Azizoğlu’na ziyaretçi akını

AK Parti’den Sürmene Belediye başkan adayı olan ve 31 Mart’ta yapılan seçimlerde yarışı önde tamamlayarak rekor oyla göreve seçilen Hüseyin Azizoğlu, ziyaretçi akınına uğruyor. İlçe halkı başkan Azizoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletiyor. 

SEVGİNİZ ÇOK KIYMETLİ

Belediye Başkanı Hüseyin Azizoğlu, ziyaretleri sırasında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Devletin kapısı her vatandaşa açıktır. İlçe halkımızın tebrik ziyaretleriyle onurlandırılıyoruz. Bu samimi ziyaretler, bizlere gösterilen sevgi ve destek açısından son derece kıymetlidir. Tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

SORUMLULUĞMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Belediye başkanlığı görevinden önce büyükşehir belediye meclis üyesi ve AK Parti ilçe başkanlığı görevlerinde de bulunan Azizoğlu, ““Vatandaşın dost elini her zaman omuzumda hissettim. Kıymetli hemşehrilerim bir kardeşleri olarak beni bağırlarına bastılar. Aldığımız görevlerin sorumluluğunun bilinci ile ilçemize hizmet ettik. Şimdi yeni bir sorumluluk aldık ve ilçemize birlikte hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap