SON DAKİKA

Haber > AK Parti ve MHP'den Trabzon'da dev yürüyüş!

AK Parti ve MHP'den Trabzon'da dev yürüyüş!

08 Şubat 2019 Cuma - 14:11

AK Parti ve MHP Trabzon'da basın açıklaması ve yürüyüş gerçekleştirdi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifak'ı adayalrı Trabzon'da basın açıklaması ve yürüyüş gerçekleştirdi.

Cuma namazı sonrasında Meydan parkındaki Atatürk Anıtı önünde toplanan AK Parti ve MHP'li grup önce basın açıklaması gerçekleştirdi.

AK Parti Trabzon İl başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, AK Parti ve MHP İlçe başkanları, İl ve İlçe yöneticileri, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, AK Parti Ortahisar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, İlçe Belediye başkanları, Cumhur İttifak'ı İlçe Belediye Başkan Adayları ve partililerin katıldığı basın açıklaması sonrasında Uzunsokak'ta yürüyüş gerçekleştirildi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yaptığı açıklamada "Terörle ve ekonomik saldırılarla Türkiye’ye boyun eğdirmek isteyenlerin 24 Haziran’ın rövanşını almak için türlü ittifaklar içine girdiğini görüyoruz. Amaçları sadece milletin birliğini, dirliğini bozmak, Cumhur ittifakına halel getirmek Ancak aziz milletimiz Türkiye genelinde olduğu gibi Trabzon’umuzda da dirayeti ve feraseti ile türlü ittifaklarla biraraya gelenlerin oyununu bozacak ve onlara fırsat vermeyecektir. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı sahip olduğu Milli Mücadele ruhu ile Türkiye’ye ve milletimize tuzak kurmaya çalışanları şaşkına çevirecektir. Milletimiz ‘Beka için Milli karar, Cumhur için istikrar’ diyecektir. Cumhur ittifakı olarak saha çalışmalarını daha da arttıracağımız döneme girdik. 31 Mart seçimlerine bugün itibarı ile 51 gün kaldı. Trabzon’da Cumhur ittifakının adayları , 18 ilçe belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi adayları ile kazanarak 19’da 19 yapıp hemşerilerimizi gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri ile buluşturmayı hedefliyoruz. Millete hizmet için çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi’nin yarın 50. Kuruluş yıldönümü.Bu vesile ile ittifak ortağımız MHP’nin millete hizmet yolunda 50. Yıl heyecanı ve coşkusunu paylaşıyor ve kutluyoruz. Bu vesile ile MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’i rahmetle anıyorum. Cumhur ittifakı ortakları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkürü borç biliyor ve Yunus Emre’nin şu dizeleri ile sözlerimi tamamlıyorum: "Biz gelmedik kavga için, Bizim işimiz sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, Gönüller yapmaya geldik.” ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap