SON DAKİKA

Haber > Trabzon > AK Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

AK Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

22 Haziran 2021 Salı - 16:49

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları üyelerinden oluşan heyet Trabzonlu kadınlarla bir araya geldi.

AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve Genel Merkez Kadın Kolları Birim Başkanlarından oluşan heyet Trabzon’a geldi. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde, ‘Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali’ isimli program düzenleyen heyet, burada kadınlarla bir araya geldi.

Program, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Ak Parti milletvekilleri, MKYK üyeleri, kadın kolları il ve ilçe başkanları ve girişimci kadınların katılımıyla gerçekleşti.

Ak Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

81 ilde gerçekleştirilmesi planlanan programda, kırsal kalkınmanın sağlanması, iş kurmak isteyen kadınlara destek verilerek kadınların iş gücüne katılımının sağlanması amaçlandı. Nisan ayında düzenlenmeye başlayan, ‘Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali’ programının Trabzon ayağına, Trabzonlu kadınlar da yoğun katılım gösterdi.

Programda konuşma yapan AK Parti Kadın Kolları üyeleri, düzenlenen projeler kapsamında iş kurmak isteyen kadınlara KOSGEB, Tarım İl Müdürlüğü, Ticaret Bakanlığı gibi kamu kurum ve kuruluşlarından verilen desteklere değindi.

Aldığı desteklerle kendi işini kuran ve iş gücüne katılım sağlayan kadınların başarı öyküleri katılımcılara anlatılırken, heyetin bir sonraki programı Trabzon Büyükşehir Belediyesi ziyareti olacak.

Ak Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

Ak Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

Ak Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

 

Ak Parti Kadın Kolları heyeti Trabzon’da

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap